تعمیر گیربکس اتوماتیک آزرا با گارانتی در تهران و کرج

تعمیر گیربکس اتوماتیک آزرا

همانطور که می دانید در خودروها گیربکس های متفاوتی استفاده شده است که در حال حاضر در خودروهایی مانند آزرا از نوع اتوماتیک آن استفاده می شود. وجود گیربکس های اتوماتیک در خودروها عملکرد بهتر ماشین را در پی داشته است، با این حال اگر صاحبان خودرو به درستی از آن استفاده نکنند، احتمال ایجاد مشکلات اساسی در آن وجود دارد. تیم کارشناس گیربکس ایران که تعمیرگاه تخصصی خود را در تهران و کرج راه اندازی کرده است، به خوبی توانسته ایرادهای ریز و درشت گیربکس اتوماتیک آزرا را به خوبی شناسایی کرده و در مدت زمان کوتاهی به رفع مشکل اقدام کند.

 

تعمیر گیربکس اتوماتیک آزرا

 

رانندگان گرامی باید در نظر داشته باشند که گیربکس اتوماتیک آزرا از حساسیت های بسیار بالایی برخوردار است به طوری که با کوچکترین فشاری ممکن است دچار ایراد شود، لذا توصیه تیم گیربکس ایران این است که به صورت کامل موارد احتیاطی را برای این گیربکس رعایت کنند. در واقع صاحبان خودرو باید با حواس کاملاً جمع در همه حال مراقب سطح روغن گیربکس اتوماتیک آزرا باشند، چرا که با پایین آمدن سطح روغن احتمال رخ دادن ایرادات مختلف وجود دارد. لازم به ذکر است که اگر این اتفاق بیوفتد مشکلاتی مانند دیر عوض شدن دنده و یا لغزش در گیربکس اتوماتیک آزرا پیش خواهد آمد.

 

از پیشنهادات تیم تخصصی گیربکس ایران به دارندگان خودروی گیربکس اتوماتیک آزرا این است که بفاصله هر 2 یا 3 ماه گیربکس اتوماتیک خودرو را مورد بررسی قرار دهند. این موضوع می بایست توسط یک تیم حرفه ای انجام شود چرا که در صورت بررسی ناقص گیربکس مشکلات اساسی زیادی پیش خواهد آمد. با توجه به اینکه حل کردن مشکلات مربوط به گیربکس اتوماتیک آزرا کار بسیار دشواری است کمتر تعمیرکاری تضمین حل شدن مشکلات را به رانندگان می دهد اما در تعمیرگاه تخصصی گیربکس ایران به دلیل تخصص و تجربه بسیار بالای این تیم، به همه رانندگانی که خودروی خود را برای چکاب و تعمیر به این تعمیرگاه می آورند، کاملاً تضمین داده خواهد شد تا گیربکس اتوماتیک خودروشان بدون کوچکترین مشکلی تا مدت ها به کار خود ادامه دهد.

 

در نظر داشته باشید کلیه خدماتی که در تعمیرگاه گیربکس ایران ارائه می شود به شرح زیر است:

 

  • تجزیه و تحلیل گیربکس و بررسی دقیق آن
  • لیست کردن مشکلات احتمالی در گیربکس خصوصاً در گیربکس اتوماتیک آزرا
  • تعیین هزینه و دستمزد جهت رفع مشکل (تعویض یا تعمیر قطعه)
  • رفع کامل مشکلات به درخواست صاحبان خودرو با گارانتی کامل

با توجه به مطالب گفته شده، اگر صاحب خودروی گیربکس اتوماتیک آزرا هستید، به راحتی می توانید به تعمیرگاه گیربکس ایران واقع در تهران و کرج مراجعه کرده و ضمن اعلام مشکلات خودرو خصوصاً در بخش گیربکس اتوماتیک شاهد رفع مشکلات در مدت زمان کوتاه باشید. باز هم اعلام می کنیم که گارانتی حل مشکلات احتمالی خودروتان به دست متخصصین گیربکس ایران انجام خواهد شد لذا بدون هیچ دغدغه ای می توانید خودرو خودتان را به دست همکاران ما بسپارید.

 

برای هماهنگی و یا طرح سوال نیز می توانید با راه های ارتباطی موجود در سایت، با ما در تماس باشید.

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

  آدرس شعبه دوم : اتوبان ارتش شهرک محلاتی جنب پمپ بنزین مجتمع تعمیرگاهی یاس پلاک 1 .   آدرس شعبه سوم : طرشت بلوار چوب تراش کارواش سبحان . ☎ 09126012991
برای تعمیر گیربکس اتوماتیک تماس بگیرید: 09121068208 target="_blank" rel="nofollow"> گیربکس اتوماتیک