تعمیر گیربکس اتوماتیک جک اس 3 در تهران با ضمانت

تعمیر گیربکس اتوماتیک جک اس 3

یکی از مواردی که در خودروهای دنده اتوماتیک اهمیت دارد، تعویض دنده به صورت نرم و روان است که در این صورت مصرف بنزین نیز به طور قابل توجهی کاهش می‌یابد. از جمله خودروهایی که دارای سیستم گیربکس CVT است، جک اس 3 بوده که از تکنولوژی بسیار پیشرفته‌ای تولید شده است. در نظر داشته باشید که با توجه به اینکه گیربکس‌های اتوماتیک از حساسیت‌های زیادی برخوردار هستند هر گونه اشتباه در نحوه کار با آن می‌تواند خسارات سنگینی به خودرو وارد کند.

 

 

تعمیر گیربکس اتوماتیک جک اس

 

اما با این حال هر گیربکس اتوماتیکی ممکن است به دلایل مختلف دچار اختلال شود، در این صورت استفاده از یک تعمیرگاه معتبر می‌تواند به سرعت مشکل را رفع کند. حال آیا تعمیرگاه تخصصی معتبری می‌شناسید که در این‌گونه مواقع کارهای خودرو را به آن بسپارید؟ ما در این مطلب قصد داریم در خصوص تعمیرگاه تخصصی گیربکس ایران صحبت کنیم که در وهله‌ی اول تمام هم و غم این تیم رفع اشکالات گیربکس اتوماتیک خودروهایی مانند جک اس 3 است.

 

خدماتی تیم تخصصی گیربکس ایران

 

تیم تخصصی تعمیر گیربکس اتوماتیک گیربکس ایران سالهاست که در زمینه تعمیر انواع گیربکس اتوماتیک مشغول است و از تعمیرکارهای باتجربه‌ای نیز سود می‌برد به طوری که کار یک گیربکس مشکل‌دار را در چند ساعت رفع و رجوع می‌کنند. از اقداماتی که بعد از در اختیار گرفتن خودرو توسط این تیم می‌توان به آن اشاره کرد در موارد زیر خلاصه می‌شود:

 

  • تحویل گرفتن خودرو و بلافاصله بررسی دقیق مشکل.
  • لیست کردن مشکلات احتمالی خودرو، بخصوص در قسمت گیربکس.
  • ارجاع لیست مشکلات به صاحب خودرو و هماهنگی به جهت تعمیر یا تعویض قطعات.
  • تعیین قیمت رفع مشکلات بهمراه هزینه‌های دستمزد.
  • تعمیر خودرو با هماهنگی کامل با صاحب ماشین.
  • تحویل خودرو بعد از حداکثر 2 روز کاری.

همانطور که مشاهده می‌کنید تیم گیربکس ایران با سرعت زیادی مراحل تعمیر یک خودرو را انجام می‌دهد چرا که معتقد است رضایت مشتری از هر چیزی با ارزش‌تر است. ناگفته نماند یکی از مزیت‌های استفاده از تعمیرگاه گیربکس ایران، تضمینی است که برای تعمیر خودروها داده می‌شود.

 

حال به چند نکته در خصوص علائم خرابی گیربکس اتوماتیک جک اس 3 اشاره خواهیم کرد تا در صورتی که با هر یک از آنها مواجه شد‌ه‌اید برای بررسی مشکل احتمالی دست به کار شوید:

 

  • گاهاً نشتی جعبه دنده و یا ترک خوردگی آن که سبب کاهش روغن گیربکس می‌شود مشکلات اساسی را در گیربکس ایجاد می‌کند. در این گونه مواقع بلافاصله باید با یک تعمیرگاه معتبر هماهنگ کنید تا جای دقیق نشتی را پیدا کند. به طور حتم کم بودن سطح روغن گیربکس برابر با خرابی زودهنگام این قطعه است.

 

  • در بعضی از موارد راننده هر چه گاز می‌دهد به سرعت خودرو افزوده نمی‌شود. این مورد نشان از ایجاد مشکلاتی در گیربکس دارد و به نام لغزش گیربکس شناخته می‌شود. البته درصد اتفاق افتادن این مشکل پایین است.

 

  • وجود صداهای عجیب نیز می‌تواند نشان از خرابی جعبه دنده باشد که باید به سرعت بررسی شود. یا اینکه تعویض دنده به راحتی انجام نمی‌شود که هر کدام از این موارد غیر عادی هستند.

 

به طور کلی استفاده از تیم تخصصی گیربکس ایران که در تهران و شهرستان‌ها نمایندگی دارد، با ضمانت کامل می‌تواند به بررسی و رفع کامل مشکلات مربوط به گیربکس اتوماتیک جک اس 3 و دیگر خودروهایی که از دنده اتوماتیک بهره می‌برند، اقدام کنند. می‌توانید جهت ارتباط با این تیم با شماره‌ تماس‌های داخل سایت استفاده کنید.

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

  آدرس شعبه دوم : اتوبان ارتش شهرک محلاتی جنب پمپ بنزین مجتمع تعمیرگاهی یاس پلاک 1 .   آدرس شعبه سوم : طرشت بلوار چوب تراش کارواش سبحان . ☎ 09126012991
برای تعمیر گیربکس اتوماتیک تماس بگیرید: 09121068208 target="_blank" rel="nofollow"> گیربکس اتوماتیک