تعمیر گیربکس اتوماتیک پژو در تهران انواع مدل ها تحویل فوری

تعمیر گیربکس اتوماتیک پژو

نگهداری از تمامی خودروها دارای یک‌سری ضوابط است که در صورتی که توجهی به آن نشود، ممکن است خسارات جبران‌ناپذیری گریبان‌گیر صاحبان خودرو شود. از جمله خودروهایی که گیربکس اتوماتیک دارد، بعضی از انواع خودرو پژو است که در حال حاضر اکثر سیستم‌های گیربکس به سمت اتوماتیک شدن میل پیدا کرده است.

 

  تعمیر گیربکس اتوماتیک پژو

 

همانطور که می‌دانید سیستم‌های گیربکس اتوماتیک باید با دقت کافی نگهداری شوند. در نهایت کمتر دچار مشکل شده و نیاز به یک تعمیرگاه تخصصی پیدا کنند. با این حال نمی‌توان از بررسی‌های ماهانه‌ی گیربکس‌ اتوماتیک پژو به راحتی گذشت و توصیه‌ی اکید ما این است که حداقل هر 40 روز این امر انجام شود. البته باید در نظر داشته باشید که چکاب کامل گیربکس اتوماتیک پژو باید در تعمیرگاه‌های کاملاً تخصصی مانند گیربکس ایران انجام شود.

 

تعمیر گیربکس اتوماتیک پژو در تهران

در این زمینه برای تعمیر خودرو خود حتما به یک تعمیرگاه تخصصی و با تجربه مراجعه کنید تا از ایجاد هزینه های اضافی و الکی جلوگیری کنید . گیربکس ایران با 10 سال سابقه در زمینه تعمیر گیربکس اتوماتیک پژو 207 و حتی مدل های قدیمی تر که تیپ 6 این خودروساز فرانسوی می باشد نیز تجربه فراوانی دارد و می تواند انتخاب مناسبی برای تعمیرات گیربکس شما باشد.

 

هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک پژو

اگر گیربکس اتوماتیک خودرو شما به مشکل خورده است. در فکر تعمیر آن هستید، اما سردرگمید که به کجا مراجعه کنید. از قیمت تعمیر گیربکس اتوماتیک خودتون مطلع بشید. بهترین کار تماس با واحد پشتیبانی گیربکس ایران است. تا از مشاوره رایگان در زمینه عیب یابی و رفع ایراد و هزینه ها مطلع شوید.

 

مزیت‌های گیربکس اتوماتیک پژو

به طور کلی استفاده از گیربکس اتوماتیک می‌تواند کلیت رانندگی را مثبت پیش ببرد. به همین دلیل در اکثر کشورهای پیشرفته، دیگر کمتر پیش می‌آید که خودرویی با دنده‌ی دستی تولید شود. از مزایای گیربکس اتوماتیک برای خودروهایی مانند پژو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

تعویض دنده خودکار

تعویض دنده یک کار کاملاً حرفه‌ای است که باید به درستی انجام شود. گیربکس و قطعات وابسته به آن خیلی زود دچار مشکل می‌شوند. به همین دلیل استفاده از گیربکس اتوماتیک به خوبی می‌تواند رانندگان را در تعویض دنده کمک کند. اگر شما جزو رانندگانی هستید که عادت به تعویض زیاد دنده دارید، با دارا بودن چنین سیستمی در خودرو امیدوار به عملکرد بهتر گیربکس خواهید بود.

 

استهلاک کمتر

پر واضح است که در گیربکس اتوماتیک خودروهایی مانند پژو انتقال قدرت کاملاً با مسیر حرکتی تناسب دارد و فقط زمانی تعویض دنده انجام می‌شود که واقعاً به این کار احتیاج باشد. این در حالی است که گیربکس معمولی افزایش استهلاک خودرو را در پی خواهد داشت چرا که میان سرعت چرخ‌ها ناهماهنگی ایجاد خواهد کرد. به طور کلی رانندگان در خودروهای گیربکس اتوماتیک فقط با پدال گاز و ترمز سر و کار دارند که موجب کاهش استهلاک خودرو خواهد شد.

 

عملکرد فوق العاده در شیب‌های جاده

مزیت دیگری که برای گیربکس اتوماتیک پژو وجود دارد در جاده‌هایی است که دارای شیب‌های تند خواهد بود. در این‌گونه جاده‌ها بر روی پدال ترمز زده می‌شود، خودرو ایست کامل به عقب یا جلو حرکت نخواهد کرد. و این موضوع خطرات رانندگی را به طرز چشم‌گیری کاهش می‌دهد.

 

رانندگی امن‌تر و با کمترین خستگی

بکارگیری از گیربکس‌های معمولی در هنگام رانندگی خستگی را نتیجه می‌دهد چرا که باید به دفعات از تعویض دنده و پدال کلاچ استفاده کرد. برای راندن خودروهای گیربکس اتوماتیک مانند پژو کار کمتری نسبت به خودروها با گیربکس معمولی خواهیم داشت. که در نتیجه هم رانندگی را امن‌تر خواهد کرد. و هم از میزان خستگی کم می‌کاهد. در نظر داشته باشید که این موضوع در ترافیک‌های شهری بیشتر به چشم می‌آید.

 

عوامل خطرناک برای گیربکس اتوماتیک پژو

اما همانطور که مستحضر هستید، هر گیربکس اتوماتیک در هر خودرویی ممکن است بواسطه‌ی دلایل مختلفی نیاز به چکاب داشته باشد که انواع مدل پژو نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. در ادامه به مواردی اشاره خواهیم کرد که به محض مشاهده‌ی آنها در گیربکس اتوماتیک پژو باید مورد بررسی قرار بگیرند:

 

تغییر رنگ روغن گیربکس

به همه‌ی صاحبان خودرو که دارای خودروی اتوماتیک هستند. توصیه می‌کنیم که حداقل هر ماه وضعیت روغن گیربکس خودرو را بررسی کنند. تا هر گونه تغییر وضعیت در رنگ یا بو را در زمان مناسب تشخیص داده باشند. به طور کلی زمانی که احساس کنید، گیربکس اتوماتیک پژو حالت طبیعی ندارد باید اقدام به تعویض آن نمایید تا به سیستم گیربکس اتوماتیک آسیبی وارد نکند.

 

کم بودن سطح روغن گیربکس

چکاب ماهانه گیربکس اتوماتیک خودرو می‌تواند شما را از مقدار معین روغن گیربکس مطلع کند. در واقع پر واضح است که اگر سطح روغن گیربکس به اندازه‌ی کافی نباشد. احتمال رخ دادن مشکلاتی نظیر داغ کردن خودرو، تق زدن آن و دیگر مشکلات مربوط به گیربکس اتوماتیک است. اگر ادامه‌دار شود به سیستم کلی گیربکس اتوماتیک پژو آسیب خواهد زد.

 

شنیده شدن صداهای عجیب مانند زوزه

صداهایی مانند زوزه از طرف گیربکس دلایل مختلفی دارد. که شاید یکی از مهمترین آن کیفیت پایین ساخت گیربکس باشد. در کنار آن استفاده از روغن گیربکس‌های بی‌کیفیت نیز می‌تواند چنین مشکلاتی را ایجاد کند. توصیه‌ی ما برای اینکه کمتر چنین مشکلاتی رخ دهد. استفاده از برندهای مناسب روغن گیربکس است. همچنین حتماً چکاب‌های ماهانه گیربکس اتوماتیک را به موقع انجام دهید.

لغزش گیربکس

گاهاً پیش می‌آید که با فشار بر روی پدال گاز، خودروهای گیربکس اتوماتیک مانند پژو افزایش سرعتی را تجربه نمی‌کنند. اصطلاحاً به آن لغزش گیربکس گفته می‌شود. البته یکی از عمده دلایل این امر می‌تواند بکارگیری از یک روغن گیربکس بی‌کیفیت باشد. برای آنکه گیربکس اتوماتیک پژو به خوبی و برای مدت زمان مناسب کار کند، استفاده از یک برند مناسب روغن گیربکس است.

ویژگی‌های کارگاه تخصصی گیربکس ایران

با تمامی این تفاسیر و با علت‌هایی که در این مقاله به آن اشاره شد. امکان بوجود آمدن مشکل برای گیربکس اتوماتیک پژو وجود دارد. در این صورت باید خودرو را به بهترین تعمیرگاه تخصصی سپرد. تعمیرگاه گیربکس ایران که در شهرهای تهران و کرج نمایندگی دارد، با استفاده از یک کادر باتجربه و کاملاً متخصص در کمترین زمان ممکن مشکلات مربوط به گیربکس اتوماتیک خودروها را بررسی و در صورت نیاز به تعمیر رفع خواهد کرد.

 

گفتنی است که از مزیت‌های استفاده از تیم تخصصی گیربکس ایران می‌توان به گارانتی بلند مدت تعمیر گیربکس خودروها و همچنین دریافت هزینه بسیار معقول رفع مشکلات گیربکس خودروها اشاره کرد. برای برقراری ارتباط با تیم گیربکس ایران می‌توانید با استفاده از شماره تماس‌های موجود در ادامه‌ی مطلب استفده نمایید.

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

  آدرس شعبه دوم : اتوبان ارتش شهرک محلاتی جنب پمپ بنزین مجتمع تعمیرگاهی یاس پلاک 1 .   آدرس شعبه سوم : طرشت بلوار چوب تراش کارواش سبحان . ☎ 09126012991
برای تعمیر گیربکس اتوماتیک تماس بگیرید: 09121068208 target="_blank" rel="nofollow"> گیربکس اتوماتیک