تعمیر گیربکس هیوندا تخصصی انواع مدل ها در تهران تحویل 24 ساعته

تعمیر گیربکس هیوندا

تعمیر گیربکس هیوندا در تهران و کرج با خودروبر رایگان در کارگاه تخصصی با 6 ماه ضمانت کیفیت قطعات و تعمیرات , تعمیرگاه گیربکس هیوندایی گیربکس ایران اولین کارگاه تخصصی تهران و کرج است. که به تعمیر انواع گیربکس اتوماتیک خودروها مشغول است. که مثل ساعت کار کردن گیربکس برای هر خودرو از ضروریات است. لذا اگر کوچکترین مشکلی در عملکرد آن رخ دهد کارآیی کلی خودرو با کاهش چشم‌گیری مواجه می‌شود.

 

  تعمیر گیربکس هیوندا,تعمیرگاه هیوندا,بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک هیوندا,تعمیر گیربکس هیوندا در تهران و کرج

 

از جمله خودروهایی که در کارگاه تخصصی گیربکس ایران مورد عیب‌یابی قرار گرفته، صاحبان خودرو از عملکرد این تیم تخصصی رضایت صددرصدی داشته‌اند. می‌توان به خودروهایی مانند هیوندا، ام جی، چانگان و مواردی از این دست اشاره کرد. حال اگر اجازه دهید در ادامه در خصوص این تعمیرگاه و مزیت‌های استفاده از آن بیشتر صحبت خواهیم کرد.

 

تعمیر گیربکس هیوندا در کارگاه تخصصی

همانطور که عرض کردیم یکی از بخش‌های مهم هر خودرو مربوط به گیربکس است. که اگر بنا به هر دلیلی از کار بیوفتد باید بلافاصله مورد بررسی قرار بگیرد. حتماً هم اطلاع دارید که گیربکس‌های اتوماتیک دارای حساسیت‌های بیشتری نسبت به گیربکس‌های معمولی هستند. به همین جهت اگر رانندگان در نحوه‌ی استفاده از آنها دقت کافی را به خرج ندهند خیلی زود باید آن را به یک تعمیرگاه تحویل دهند.

 

بیشترین اشکالات مربوط به گیربکس هیوندا مربوط به روغن گیربکس بی‌کیفیت می باشد. اگر روغن گیربکس مناسبی برای گیربکس اتوماتیک هیوندا بکارگیری نشود، امکان رخ دادن مشکلات بیش از پیش خواهد بود. ضمن اینکه کیفیت پایین روغن گیربکس سبب ایجاد ایراد در قطعه‌های مجاور گیربکس نیز خواهد شد.

 

دلایل مهم خرابی گیربکس اتوماتیک هیوندا

در خودروهایی مانند هیوندا که در آن از گیربکس اتوماتیک استفاده می‌شود. ممکن است به دلیل مشکلاتی که در روغن گیربکس پیش می‌آید. خللی در عملکرد گیربکس پیش بیاید که در نتیجه عملکرد کلی خودرو تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. در ادامه به موارد مهمی اشاره می‌کنیم که هر کدام می‌توانند علت مجزایی برای خرابی گیربکس هیوندا باشند.

 

سطح پایین روغن

روغن گیربکس حتماً به اندازه‌ی کافی باشد. بسیاری از صاحبان خودرو به دلایل غیرمنطقی مانند کافی بودن سطح روغن حتی به صورت نصفه، گمان می‌کنند. که خودرو می‌تواند عملکرد مناسبی از خود نشان دهد. اما این کار رفته تأثیر منفی بر عملکرد گیربکس اتوماتیک می‌گذارد. در نهایت منجر به آسیب به گیربکس خواهد شد.

 

کیفیت پایین روغن

پر واضح است که برای بهبود عملکرد گیربکس خودرو باید از روغن‌های با کیفیت استفاده کرد. تا بدین صورت بتوان راندمان کاری گیربکس خودرویی مانند مانند هیوندا نیاز مبرم ب را افزایش داد. در واقع اگر در این مورد سهلنگاری شود و استفاده از روغن‌ گیربکس‌های درجه دو در دستور کار قرار بگیرد، مشخص است. که خودرو بعد از یک بازه‌ی زمانی کوتاه باید به دست تعمیرگاه سپرده شود.

 

 عملکرد نادرست راننده

از دیگر مواردی که گیربکس خودروهای اتوماتیک را با مشکل روبرو می‌کند، رانندگی بد صاحبان خودرو است. بسیاری از رانندگان حتی نمی‌دانند که در سربالایی‌ یا سرازیری‌های چگونه خودرو دنده اتومات را به حرکت درآورند. حتی زمانی که قصد توقف دارند چه کاری باید انجام شود. همه‌ی این موارد ممکن است بر عملکرد کلی گیربکس اثر منفی گذاشته شود. و در بلند مدت سبب ایجاد مشکلاتی در این قطعه حساس خودرو شود.

 

خدمات در کارگاه تخصصی تعمیرگاه گیربکس ایران

 

در تعمیرگاه تخصصی گیربکس ایران خدمات متنوعی برای خودروها در نظر گرفته شده است. که شما رانندگان را هر گونه تعمیرگاه دیگر بی‌نیاز کرده است. اگر بخواهیم به صورت خلاصه‌وار خدمات این تعمیرگاه را توضیح دهیم، باید به موارد زیر اشاره کنیم:

 • عیب یابی کامل اجزای خودرو.
 • سرویس اویل پمپ.
 • بررسی گیربکس اتوماتیک.
 • تست استاتور.
 • بررسی قطعات کلاچ در گیربکس اتوماتیک.
 • بازیابی دیسک‌های سیاه شده.
 • بررسی پیستون‌ها.
 • سرویس کامل ولو بادی.
 • شیرین شدن رنگ روغن.
 • تعویض روغن به روش‌های پیشرفته.
 • تست استال در گیربکس اتومات.
 • تست رادیات روغن.
 • تست هرز کردن کلاچ.
 • عیب یابی از روی رنگ روغن.
 • و…

ویژگی‌های مثبت یک تعمیرگاه گیربکس

هر متخصص یا بهتر است بگوییم یک تعمیرکار باتجربه خودرو باید به خوبی از زیر و بم کلیه‌ی خودروها خبر داشته باشد. و این موضوع جز با سر و کله زدن با انواع خودرو حاصل نخواهد شد. در تعمیرگاه گیربکس ایران نیز کارشناسان زبده‌ای مشغول به فعالیت هستند. که هر کدام از آنها گروهی از خودروها را تحت سیطره‌ی خود دارند.

 

این موضوع بدان معناست که تمامی خودروهایی که به این تعمیرگاه مراجعه می‌کنند به سرعت بررسی شده است.  و مشکل‌شان در چند ساعت و یا حدکثر یک شبانه‌روز حل خواهد شد. البته گفتنی است که هر خودرو کارشناس خاص خود را می‌طلبد که بلافاصله با مراجعه به این تعمیرگاه گروه متخصص و مرتبط با خودرو وارد عمل خواهند شد. با این تفاسیر می‌توان یک تعمیرگاه تخصصی و مناسب را دارای ویژگی‌های زیر دانست

 

 • استفاده از افراد باتجربه.
 • استفاده از امکانات پیشرفته برای سرعت دادن به حل مشکلات.
 • استفاده از یک فضای مناسب برای کارآیی بهتر.
 • تعمیرات 24 ساعته و همیشه آماده باش بودن.
 • خدمات سیار برای خودروهایی که در جاده می‌مانند.
 • و…

 

تعمیرگاه گیربکس ایران آماده ارائه خدمات

چنانچه خودرو با دنده اتوماتیک مانند هیوندا دارید و در صورتی که احساس می‌کنید گیربکس آن نیاز به سرویس دارد. می‌توانید از خدمات بسیار خوب و ارزنده‌ی این تیم استفاده کنید. از جمله مزیت‌های خدمات تیم تخصصی گیربکس ایران می‌توان به صرف هزینه‌های بسیار معقول و همچنین ارائه ضمانت برای رفع مشکلات گیربکس اشاره کرد.

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

  آدرس شعبه دوم : اتوبان ارتش شهرک محلاتی جنب پمپ بنزین مجتمع تعمیرگاهی یاس پلاک 1 .   آدرس شعبه سوم : طرشت بلوار چوب تراش کارواش سبحان . ☎ 09126012991
برای تعمیر گیربکس اتوماتیک تماس بگیرید: 09121068208 target="_blank" rel="nofollow"> گیربکس اتوماتیک