تعمیر گیربکس جک انواع مدل ها در کارگاه تخصصی تهران با گارانتی

تعمیر گیربکس جک

شرکت خودروسازی معروف چینی با نام جی ای سی یا به انگلیسی Jac و در کشور ایران به خودرو جک معروف است.شرکت مذبور در سال 1999 تاسیس شد و خودروهای ساخت این شرکت از کیفیت مناسبی در صورت نگهداری خوب برخوردار هستند.در کشور ما ایران شرکت کرمان موتور محصولات شرکت جک را عرضه می کند که میتوان به خودروهای جک S5 و جک S3 اشاره کرد که از استقبال بهتری برخوردار شدند.

 

تعمیر گیربکس جک,تعمیرگاه تعمیر گیربکس جک,هزینه تعمیر گیربکس جک,تعمیر گیربکس جک اتوماتیک,تعمیر گیربکس جک دنده ای

 

تعمیر گیربکس جک

اگر شما هم جزو آن دسته از دارندگان خودرو های جک هستید که استرس خرابی گیربکس  را دارید پس سخت در اشتباهید. گیربکس ایران در هر لحظه برای انجام امور مربوط به گیربکس خودرو جک شما کنار شما است. تیم تخصصی تعمیر گیربکس اتوماتیک گیربکس ایران در شرق و غرب تهران دارای شعبه های متعددی است. اگر خودرو شما در محل دیگری دچار مشکل شود، به وسیله خودرو بر رایگان به تعمیرگاه منتقل می شود.

.

هزینه تعمیر گیربکس جک

جدا از بحث اینکه بخواهیم راجب هزینه های تعمیرات گیربکس خودرو جک شما صحبت کنیم این اطمینان را به شما میدهیم. از بهترین قطعات با گارانتی و کیفیت بالا در تعمیر گیربکس اتوماتیک شما استفاده می شود. تا دچار هزینه های اضافیی و مجدد نشوید. گیربکس خودرو شما قابلیت این را دارد که به صورت تلفنی امکان براوردن هزینه ها باشد. شما با تماس گرفتن با پشتیبانی فنی گیربکس ایران می توانید از این هزینه ها مطلع شوید. اگر این امکان میسر نباشد بهتر است به تعمیرگاه مراجعه نمایید و پیگیری کنید.

.

زمان تعمیر گیربکس جک

خودرو شما پس از پذیرش، توسط متخصص گیربکس اتوماتیک و نظر کارشناس مربوطه براورد زمان تعمیر و تحویل خودرو به شما اطلاع رسانی می شود. و در صورتی که مشکل خاصی نباشد حداکثر ظرف 24 ساعت و اگر نیاز به تعمیرات اساسی باشد به شما گفته می شود.

.

فروش گیربکس جک

همکار گرامی یا مشتری عزیز، اگر نیاز به خرید گیربکس جک کامل به صورت نو و دست دوم دارید. کافی است با پشتیبانی فنی تماس یا به صورت حضوری به شعب گیربکس ایران مراجعه کنید.

.

آشنایی با خودروهای جک

خودروی جک S5 در دو مدل دستی و اتوماتیک در بازار وجود دارد. وزن کلی خودرو 1545 کیلوگرم می باشد. این عدد به واسطه گیربکس ماشین است که به آن اضافه شده است. خودروی دیگر نامش جک J5 می باشد که ابتدا با موتور 1.5 لیتری چهارسیلندر وارد بازار شد.

.

خودروی دیگر نیز اسمش جک S3 است و پیشرانه ای که در آن به کاررفته 1.5 لیتر حجم دارد و زمانی که وارد بازار شد طرفداران خاص خودش را پیدا کرد. در این نوع خودرو ها از گیربکس هایی استفاده شده که دارای تکنولوژی پیشرفته ای هستند. از دیگر خودرو های جک می توان به جک J4 و J3 اشاره کرد.

در مورد تعمیر گیربکس جک

برای اینکه مجموعه سیستم هایی که خودرو دارد بازده بهتری داشته باشد در ابتدا باید به موقع روغن گیربکس را تعویض کنید و برای این کار باید به فروشگاه و تعمیرگاه تخصصی آن مراجعه نمایید. چون تعویض روغن گیربکس به صورت اتوماتیک انجام می شود و در این جا چون خودرو جک j5 را مورد بررسی قرار میدهیم باید بگوییم که ظرفیت روغن گیربکس اش حدود 8 لیتر می باشد.

نکات مهم نگهداری گیربکس خودروهای جک

در ابتدا شاید فکر کنید که از این که باید خودروی خودتان را سرویس دهی کنید این امر بسیار برایتان وقت گیر باشد ولی باید بدانید که اگر سرویس دهی و رسیدگی به خودرو انجام نشود ممکن است در مدتی طولانی آسیب های زیادی به گیربکس خودرو وارد شود. به عنوان مثال باید هر شش ماه یک بار برای این موضوع وقت بگذارید تا در آینده مجبور نشوید هزینه های زیادی از این بابت بپردازید.

.

نکته ای که باید مد نظرتان باشد این است که ساختار کلی گیربکس بسیار حساس است  نباید موتورشویی را در این جور ماشین ها انجام دهید چون باعث آسیب به آن می گردد.همچنین تعویض روغن هم یکی از نکات مهمی بود که در بالا به آن اشاره نمودیم.

.

در برخی موارد نیز ممکن است که گیربکس پیغام دهد به طوری این پیغام نشان می دهد که ایراد خاصی در سیستم خودرو وجود دارد و اگر این پیغام رو مشاهده کردید سریعا باید خودرو را به تعمیرگاه برسانید.

 

در هرصورت اگر گیربکس خودرو جک شما نیاز به تعمیر داشت تیم تخصصی گیربکس ایران در خدمت شماست تا خدماتی شایسته شما ارایه دهد و رضایت شما را جلب کند , فقط کافی است با ما تماس بگیرید.

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

  آدرس شعبه دوم : اتوبان ارتش شهرک محلاتی جنب پمپ بنزین مجتمع تعمیرگاهی یاس پلاک 1 .   آدرس شعبه سوم : طرشت بلوار چوب تراش کارواش سبحان . ☎ 09126012991
برای تعمیر گیربکس اتوماتیک تماس بگیرید: 09121068208 target="_blank" rel="nofollow"> گیربکس اتوماتیک