تعمیر گیربکس ام جی در تهران و کرج در تعمیرگاه تخصصی

تعمیر گیربکس ام جی

سلامت تک تک قطعات خودرو مخصوصاً خودروهایی که از دنده اتوماتیک استفاده می‌کنند بسیار حائز اهمیت است چرا که اگر هر قطعه از خودرو با اشکال روبرو شود، عملکرد کلی خودرو دچار ایراد خواهد شد. اما در این مطلب به طور اختصاصی قصد داریم درباره‌ی مشکلات احتمالی گیربکس صحبت کنیم.

 

  تعمیر گیربکس ام جی,کارگاه تعمیر گیربکس ام جی,تعمیر گیربکس اتوماتیک ام جی

 

همانطور که می‌دانید اگر به هر دلیلی در گیربکس خودروها مشکلی پیش بیاید، تنها افرادی که دارای تخصص هستند می‌توانند آن را بررسی و در نهایت رفع مشکل کنند که از این رو شناسایی یک تعمیرگاه تخصصی یکی از مهمترین کارهایی است که هر صاحب خودرویی باید آن را انجام دهد. بعنوان پیشنهاد تعمیرگاه گیربکس ایران می‌تواند هر گونه مشکل در گیربکس خودروها مخصوصاً گیربکس ام جی را به بهترین شکل ممکن رفع کند.

 

خودرو ام جی از آن دسته خودروهای محبوب تلقی می‌شود که دارای سیستم‌های بسیار پیشرفته، مخصوصاً در قسمت گیربکس است. در واقع قطعات این خودرو به گونه‌ای تولید شده است که کمتر در معرض ایراد قرار خواهد گرفت. با این حال با توجه به چگونگی استفاده توسط رانندگان این خودرو امکان بوجود آمدن برخی مشکلات خصوصاً در بخش گیربکس ام جی وجود دارد که طبیعتاً باید توسط افراد خبره بررسی شود. ما در ادامه‌ی این مقاله قصد داریم علاوه بر توضیحات بیشتری در خصوص وجود مشکلات احتمالی در گیربکس ام جی به مزیت‌های تعمیرگاه گیربکس ایران بپردازیم.

 

خصوصیات گیربکس ام جی

 

شاید قلب تپنده‌ی هر خودرویی در گیربکس آن جا خشک کرده باشد اما برای خودرو ام جی می‌توان ادعا کرد که گیربکس آن از قسمت‌های بسیار حساس این خودرو محسوب می‌شود. در واقع این قسمت خودرو ام جی با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا تولید و با بکارگیری از دستگاه‌های فوق العاده بر روی این خودرو سوار شده است. دقت داشته باشید که اگر از زیر و بم گیربکس ام جی باخبر باشید، در صورتی که دچار مشکل شده باشد، در مدت زمان کوتاهی می‌توانید آن را پیاده‌سازی کرده و سپس به رفع مشکل بپردازید.

 

در غیر این صورت به هیچ عنوان پیشنهاد نمی‌شود که اقدام به تعمیر این بخش مهم خودرو ام جی کنید. با این حال اگر در حال حاضر دارای چنین خودرویی هستید و هر از گاهی نشانه‌ای از وجود یک‌سری مشکل در گیربکس ام جی مشاهده کرده‌اید، به دقت ادامه‌ی مطلب را مطالعه کرده تا دلیل رخ دادن آن را متوجه شوید و سپس در اسرع وقت بتوانید نسبت به رفع مشکل اقدام نمایید.

 

دلایل خرابی در گیربکس ام جی

 

برای آنکه گیربکس خودروهایی مانند ام جی کمتر دچار ایراد شود باید نکات زیادی را در نظر گرفت که ما در ادامه به مهمترین آنها اشاره خواهیم کرد. در نظر داشته باشید که رعایت موارد عنوان شده نه تنها برای گیربکس خودرو ام جی بلکه برای اکثر خودروهای دنده‌ اتوماتیک بسیار از اهمیت بالایی برخوردار است:

 

روغن گیربکس به دلایلی کثیف شده است

 

اینکه حواستان باشد تا روغن گیربکس مورد استفاده خودروتان کماکان تمیز باشد تا گیربکس خودرو بتواند با دقت عمل بالا کار کند، هنر رانندگان باهوش است. زمانی که روغن گیربکس ام جی کثیف شود، اولین مشخصه‌ی آن کاهش شتاب خودرو خواهد بود، پس اگر این موضوع را متوجه نشوید، احتمالاً بعد از یک مدت باید یک سرویس حسابی بر روی گیربکس خودروتان انجام دهید که طبیعتاً هزینه‌های زیادی را برایتان در پی خواهد داشت.

 

روغن گیربکس تغییر رنگ داده است

 

هر گونه تغییر رنگ در گیربکس خودرو ام جی می‌تواند در بلند مدت گیربکس خودرو را دچار ایراد کند. به طور کلی تغییر رنگ روغن گیربکس خودرو به دلایل مختلفی از جمله استفاده‌ی طولانی مدت از روغن رخ می‌دهد که این موضوع باید به شدت مورد توجه رانندگان عزیز قرار بگیرد.

 

گیربکس یا متعلقات آن سوراخ شده‌اند

 

در بعضی از موارد نشانه‌هایی از نشتی از گیربکس دیده می‌شود. به طور کلی نشتی ممکن است از جای جای گیربکس اتفاق بیوفتد. حتی امکان نشتی از قطعات نزدیک به گیربکس مانند واشر و یا دیگر قطعات نیز وجود دارد که بلافاصله بعد از تشخیص باید نسبت به رفع مشکل اقدام کرد. توجه داشته باشید که در صورت رفع نشدن این مشکل در ساعات اولیه بروز آن، به طور مجبور خواهید شد تا سرویس جدی‌تری بر روی گیربکس ام جی انجام دهید.

 

وجود صداهایی مانند زوزه یا خِر خِر

 

احتمال اینکه در هنگام حرکت خودرو ام جی صداهای عجیبی مانند زوزه شنیده شود وجود دارد که این مورد به دلیل مشکل‌دار بودن گیربکس خودرو است. بنابراین هر گونه صدایی که در گذشته از خودرو بلند نمی‌شده است باید به شکل جدی پیگیری شود خصوصاً اگر این صدا از قسمت گیربکس خودرو باشد. از دیگر علائم وجود ایراد در گیربکس می‌توان به صدای خر خر اشاره کرد.

 

چرا خدمات تعمیرگاه گیربکس ایران دارای ضمانت است

 

همانطور که می‌دانید، تعمیر بعضی از قطعات و قسمت‌های خودرو ام جی نیاز به داشتن تجربه و دانش تخصصی دارد. این موضوع بیانگر این است که اگر دارای چنین خودرویی هستید و در صورتی که مشکلاتی را در بخش گیربکس خودرو مشاهده کرده‌اید، به هیچ عنوان نباید آن را به دست افراد ناشی و تازه‌کار بدهید، چرا که یک اشتباه می‌تواند هزینه‌های بسیار زیادی را روی دست‌تان بگذارد. از این رو تعمیرگاه گیربکس ایران با دارا بودن متخصصان امر و کارکشته به راحتی می‌توانند مشکلات این‌چنینی خودروهایتان را در کمترین زمان ممکن رفع کنند. به طور کلی می‌توان دلایل زیر را برای انتخاب همیشگی تعمیرگاه گیربکس ایران در نظر گرفت

 

– ارائه چک لیست مناسب به مشتریان.
– بررسی کلی خودرو به طول کامل و مشخص کردن تمامی عیب‌ها.
– تعیین هزینه‌هایی که باید در نظر گرفته شود با تخفیفات ویژه.
– انجام تعمیرات فوق العاده در مدت زمان کوتاه.
– تحویل خودرو در زمان مشخص شده.
– ضمانت کامل برای خودروهای تعمیر شده.

 

ضمناً در نظر بگیرید که اگر مشکلی در رابطه با تعمیرات انجام شده حداقل تا 48 ساعت بعد از مرخص شدن از تعمیرگاه رخ دهد، متخصصین تعمیرگاه گیربکس ایران بدون دریافت هزینه‌ی اضافی نسبت به رفع کامل مشکل اقدام خواهند کرد. در آخر توصیه می‌کنیم که برای هر گونه ارتباط با تیم تخصصی گیربکس ایران می‌توانید با استفاده از راه‌های قرار داده شده با همکاران ما در این تعمیرگاه تماس بگیرید.

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

  آدرس شعبه دوم : اتوبان ارتش شهرک محلاتی جنب پمپ بنزین مجتمع تعمیرگاهی یاس پلاک 1 .   آدرس شعبه سوم : طرشت بلوار چوب تراش کارواش سبحان . ☎ 09126012991
برای تعمیر گیربکس اتوماتیک تماس بگیرید: 09121068208 target="_blank" rel="nofollow"> گیربکس اتوماتیک