تعمیر گیربکس اچ سی کراس H30 Cross دانگ فنگ با گارانتی

تعمیر گیربکس اچ سی کراس

اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که برای تعمیر گیربکس اتوماتیک اچ سی کراس , فروش گیربکس اچی سی کراس به مشکل خورده اید با ما همراه باشید . انواع و اقسام خودروهای دنده اتوماتیک وجود دارد که از جمله می‌توان به خودرو اچ سی کراس H30 Cross دانگ فنگ اشاره کرد. این خودرو از قطعات بسیار حساسی تشکیل شده است که چنانچه نسبت به هر یک از ایراداتی که در این خودرو پیش می‌آید، بی‌تفاوت باشیم، ممکن است متحمل هزینه‌های سرسام آوری شویم.

 

تعمیر گیربکس اچ سی کراس,تعمیر گیربکس اتوماتیک اچ سی کراس,مشکلات گیربکس اچ سی کراس,روغن گیربکس اچ سی کراس,خرید گیربکس اچ سی کراس

 

یکی از بخش‌های بسیار مهم این خودرو گیربکس این خودرو است که در صورت وجود مشکل در آن، باید به تعمیرگاه‌هایی مراجعه کرد که از یک تیم کاملاً تخصصی استفاده می‌کند. برای این منظور بهترین انتخاب می‌تواند بکارگیری از تعمیرگاه گیربکس ایران باشد. حال اجازه دهید در ادامه‌ی این مقاله قبل از آنکه در خصوص این تعمیرگاه توضیحات بیشتری دهیم، شما را با انواع ایرادات احتمالی گیربکس اچ سی کراس H30 Cross دانگ فنگ آشنا کنیم.

 ,

درباره‌ی گیربکس اچ سی کراس

زمانی که یک خودرو تولید می‌شود، سعی خواهد شد تا در تمامی بخش‌های آن بهترین کیفیت ممکن لحاظ شود. در خصوص خودرو گیربکس اچ سی کراس نیز می‌توان گفت که احتمالاً قدرتمند‌ترین قسمت آن مربوط به گیربکس اتوماتیک آن باشد. این گیربکس، تولیدی یکی از کمپانی‌های چین است و از جمله ویژگی‌های مهم آن این است که حداقل زیر 4 ساعت بر روی خودرو اچ سی کراس قابل نصب خواهد بود. گفتنی است که گیربکس سوار شده بر روی خودرو اچ سی کراس، شباهت زیادی به گیربکس خودروهایی نظیر ام جی 350 یا تویوتا یاریس 2008 دارد، با این تفاوت که پوسته‌های این گیربکس‌ها با یکدیگر فرق دارند.

 

علت‌های خرابی گیربکس اچ سی کراس H30 Cross دانگ فنگ

 

در نظر داشته باشید که گیربکس‌ها به علت‌های مختلفی دچار ایراد می‌شوند و اگر راه رفع هر یک از عوامل ایجاد کننده ایراد را ندانیم، ممکن است مشکلات بیشتری پیش بیاید. دقت کنید که بررسی هر از گاه گیربکس خوردو مخصوصاً خودروهایی که دارای گیربکس اتوماتیک هستند، کار چندان سخت و پیچیده‌ای نخواهد بود و با چند دقیقه وقت گذاشتن می‌توان پی به علت خرابی احتمالی آن برد. حال با هم به علت‌های مهم خرابی گیربکس اچ سی کراس H30 Cross دانگ فنگ اشاره خواهیم کرد:

تغییر رنگ روغن گیربکس اچ سی کراس

 

بیشتر رانندگان و یا حتی تعمیرکارهای آماتور بر این عقیده‌اند که نقش روغن در گیربکس خنک کنندگی است اما این باور از پایه و اساس اشتباه بوده چرا که روغن گیربکس به جهت راه‌اندازی قطعات مختلف خودرو مانند تسمه یا کلاج برای انجام بدون دردسر تغییر در دنده خواهد بود. این در حالی است که روغن گیربکس نمی‌تواند برای همیشه مانند اول کار کند لذا در طول سال حداقل باید 10 بار تعویض شود. در نظر داشته باشید که روغن‌های سوخته و یا بیش از حد کثیف بلافاصله باید عوض شوند که در غیر اینصورت گیربکس خودرو را دچار مشکلات عدیده‌ای خواهند کرد.

 

پایین بودن سطح روغن گیربکس اچ سی کراس

 

برای اینکه خودرو اچ سی کراس عملکرد مناسبی از خود نشان دهد، حتماً باید از سطح مناسبی از روغن گیربکس برخوردار باشد. دست کم گرفتن این موضوع می‌تواند خوردو را با مشکلاتی همچون تغییر دشوار دنده، لرزش‌های ناگهانی، گرمای بیش از خود و در نهایت از کار افتادگی کلی گیربکس و خودرو روبرو کند. گفتنی است که برای تشخیص سطح مناسب روغن گیربکس نیازی به تخصص خاصی نیست و براحتی و با استفاده از یک نوار میله به نام ژرفاسنج قابل اندازه‌گیری خواهد بود.

نشتی روغن گیربکس اچ سی کراس

 

اگر احساس کنید که روغن گیربکس نشتی دارد باید بلافاصله محل نشتی را تشخیص دهید و سپس اقدام به رفع ایراد نمایید. معمول‌ترین محل‌های نشت روغن از گیربکس نیز مربوط به واشر، تشتک روغن و یا کابل‌های هم‌محور خواهد بود.

لغزش گیربکس اچ سی کراس

 

از دیگر مواردی که بر عملکرد گیربکس اثر منفی می‌گذارد، لغزش گیربکس است. ممکن است برایتان پیش آمده باشد که پا را بر روی پدال گذاشته؛ اما در کمال تعجب دیده باشید که خودرو گاز نمی‌خورد و سرعت خودرو تغییری نمی‌کند. این موضوع ممکن است نشانه‌ای از مشکلات در گیربکس باشد. البته می‌توان از روغن‌های بی‌کیفیت، از رده خارج شدن دیسک‌های کلاج و مواردی از این دست نیز بعنوان عواملی برای لغزش گیربکس یاد کرد. در هر صورت اگر با چنین مشکلی روبرو شده‌اید، بهترین کار این است که رانندگی نکنید و سریعاً خودرو را به یک تعمیرگاه مناسب برسانید.

تقه زدن گیربکس اچ سی کراس

 

احتمالاً این مشکل برای اکثر خودروهای دنده اتوماتیک پیش می‌آید. دلیل این امر نیز در درجه اول ممکن است فشار زیاد به گیربکس باشد. البته مشکلات دیگری مانند پارگی در بخش‌هایی مانند دسته موتورهای گیربکس نیز باعث تقه زدن گیربکس اچ سی کراس خواهد شد.

زوزه کشیدن گیربکس اچ سی کراس

 

این مشکل نیز برای گیربکس‌های دنده اتوماتیک گیربکس اچ سی کراس رایج است که عمده دلایل آن مربوط به خراب بودن دنده‌ها و یا فشار بیش از اندازه به روغن گیربکس خواهد بود.

 

بازه‌ی زمانی سرویس گیربکس اچ سی کراس H30 Cross دانگ فنگ

 

در نظر داشته باشید که برای سرویس‌های دوره‌ای خودروهایی با گیربکس اتوماتیک مانند گیربکس اچ سی کراس باید در ابتدا به کارکرد کیلومتر خودرو توجه داشته باشید. با این حال به صورت کلی نمی‌توان زمان دقیقی برای سرویس گیربکس خودرو در نظر گرفت و برای این منظور عوامل زیادی را باید در نظر گرفت. اما به طور کلی پیشنهاد می‌شود که برای اینکه زمان مناسب سرویس گیربکس‌ خودروهای دنده اتوماتیک را حدس زد، مواردی مانند اصول رانندگی، وضعیت روغن گیربکس و وضعیت سلامت دیگر قطعات وابسته به آن را در نظر گرفت.

 

 

چرا تعمیرگاه گیربکس ایران انتخاب خوبی است

 

با توجه به مطالب گفته شده نیاز است که برای بررسی و یا تعمیر و رفع مشکلات احتمالی گیربکس خودروها خصوصاً گیربکس اچ سی کراس از تعمیرگاه‌های حرفه‌ای کمک بخواهیم. برای این منظور کافی است که با تیم تخصصی گیربکس ایران در ارتباط باشید. این تیم با دارا بودن یک کادر متخصص و دوره دیده به خوبی می‌تواند مشکلات پیش آمده در بخش گیربکس خودرو اچ سی کراس را با کمترین دغدغه رفع و رجوع کند. از مزیت‌های استفاده از تیم گیربکس ایران می‌توان به ضمانت و گارانتی برای تحویل خودروهای ارجاع داده شده اشاره کرد. گفتنی است که برای هر گونه ارتباط با متخصصین این تعمیرگاه می‌توانید با استفاده از شماره‌های قرار داده شده با مشاوران تیم تعمیرگاه گیربکس ایران در تماس باشید.

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

  آدرس شعبه دوم : اتوبان ارتش شهرک محلاتی جنب پمپ بنزین مجتمع تعمیرگاهی یاس پلاک 1 .   آدرس شعبه سوم : طرشت بلوار چوب تراش کارواش سبحان . ☎ 09126012991
برای تعمیر گیربکس اتوماتیک تماس بگیرید: 09121068208 target="_blank" rel="nofollow"> گیربکس اتوماتیک