تعمیر گیربکس جیلی امگرند X7 در تهران و کرج تخصصی با گارانتی

تعمیر گیربکس جیلی امگرند X7

تعمیر گیربکس جیلی امگرند X7 در تهران و کرج و فروشگاه گیربکس اتوماتیک جیلی شرکتی تعمیر گیربکس اتوماتیک جیلی امگرند X7 شما می توانید با برقراری تماس با پشتیبانی گیربکس ایران اقدام به خرید گیربکس جیلی امگرند X7 کامل و انواع قطعات آن کنید در این مقاله قصد داریم در خصوص علت‌ های خرابی گیربکس این خودرو محبوب صحبت کنیم و سپس به تعمیرگاه تخصصی گیربکس ایران اشاره نماییم که با داشتن متخصصان امر می‌توانند در مهلت مقرر گیربکس اتوماتیک خودروهایی مانند جیلی ‏امگرند X7 را و تعمیر به شما تحویل دهد.

 

تعمیر گیربکس جیلی امگرند X7 در تهران و کرج و فروشگاه گیربکس اتوماتیک جیلی شرکتی تعمیر گیربکس اتوماتیک جیلی امگرند X7

 

 

علت‌های خرابی گیربکس جیلی ‏امگرند X7

برای کلیه‌ی گیربکس‌های اتوماتیک از جمله گیربکس جیلی ‏امگرند X7 می‌ توان علت‌های زیر را برای خرابی آن در نظر گرفت و البته بهتره به نکات زیر توجه کنیم تا کار به خرابی یا تعمیر گیربکس جیلی نرسه و ازش جلوگیری کنیم نسبت به دیگر خودروهای دیگر کمتر است اما با هم این مشکلات و بررسی میکنیم.

 

نامطلوب بودن میزان روغن گیربکس

پر واضح است که گیربکس‌ اتوماتیک خودروهایی مانند جیلی نیاز مبرم به یک مقدار معین از روغن به منظور کارآیی بهتر و سریع‌تر دارند که طبیعتاً اگر حتی چند میلی‌متر از سطح طبیعی روغن کاسته شود، عملکرد گیربکس اتوماتیک تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. به طور کلی سطح پایین روغن گیربکس مشکلاتی مانند تکان، لغزش، تأخیر در تعویض دنده و مواردی از این دست را ایجاد خواهد کرد.

 

کیفیت بسیار پایین روغن گیربکس

ابتدا باید عنوان کنیم که برای هر خودرو نیاز به استفاده از یک نوع خاص از روغن گیربکس است. بعنوان مثال برای کارآیی بهتر خودروی جیلی ‏امگرند X7 نمی‌توان از هر نوع روغن بهره برد و انتخاب بهترین روغن باید توسط متخصصین امر صورت گیرد. اما پر واضح است که روغن‌های استفاده شده به مرور زمان کیفیت و حتی رنگ طبیعی خود را از دست می‌دهند. که در این شرایط عقل حکم می‌کند که نسبت به تعویض آن اقدام کرد. حتماً می‌دانید که روغن‌های سوخته یا حتی کثیف احتمال ایجاد مشکل در قطعات مجاور گیربکس را نیز فراهم می‌کنند.

 

مشاهده نشانه‌هایی از نشتی

ممکن است گیربکس اتوماتیک خودروهایی مانند جیلی ‏امگرند X7 به دلایل مختلف نشتی داشته باشند که معمولاً این اتفاق در قطعاتی مانند واشر، کابل یا تشتک روغن گیربکس‌ها اتفاق می‌افتد که نتیجه این نشتی کم شدن سطح روغن خواهد بود. بنابراین با مشاهده‌ی چنین مشکلی باید به فکر تعویض قطعه مورد دار بود. چرا که در صورت بی‌تفاوتی، سطح روغن به پایین‌ترین حد خود رسیده و در نهایت منجر به آسیب گیربکس خواهد شد.

 

لغزش گیربکس

از جمله مشکلاتی که ممکن است گیربکس اتوماتیک خودروها را درگیر کند، مربوط به لغزش گیربکس است. این مشکل دلایل مختلف دارد. که از جمله می‌توان به روغن کثیف؛ دنده‌های از کار افتاده، دیسک کلاج‌های سوخته و سیم پیچ استوانه‌ای معیوب اشاره کرد. به طور کلی هر گاه پا روی پدال گاز خودرو گذاشتید اما به سرعت‌تان افزوده نشد. بدانید که یکی از موارد گفته شده سبب لغزش گیربکس شده است. توصیه می‌کنیم در صورت مشاهده این مشکل سریع مراتب را به مخصصین امر ارجاع دهید.

 

شدت گرمای بیش از اندازه گیربکس

همانطور که می‌دانید حساسیت گیربکس‌های اتوماتیک بسیار بالاست. مخصوصاً اگر گرمای بیش از اندازه‌ای به این قطعه وارد شود. که نتیجه‌ی آن چیزی جز عملکرد نصفه و نیمه نیست. بنابراین به هیچ عنوان اجازه ندهید که گیربکس را گرمای بیش از حد احاطه کند. این کار می‌تواند به روش‌های مختلف مانند تمیز کردن دوره‌ای گیربکس، استفاده از روغن گیربکس‌های باکیفیت و مواردی از این دست انجام شود.

 

سرویس نکردن دوره‌ای گیربکس

شاید مهمترین دلیل خرابی گیربکس‎های اتوماتیک را بتوان به سرویس نکردن دوره‌ای گیربکس اختصاص داد. اگر چه شاید این موضوع در نگاه اول مسئله‎ی چندان مهمی نباشد، اما به مرور زمان و با بی‎توجهی به بررسی دوره‎ای گیربکس، عملکرد و کارآیی این قطعه در خودرو کاهش می‎یابد و چه بسا منجر به ایجاد خسارت‎های بیشتر شود. بنابراین توصیه می‎کنیم که حتماً حداقل هر 3 ماه یک بار گیربکس اتوماتیک خودروهایی مانند گیربکس جیلی ‏امگرند X7 را مورد بررسی قرار دهید.

 

معرفی تعمیرگاه گیربکس ایران

در این مقاله سعی کردیم که از اهمیت نگهداری گیربکس‌های اتوماتیک خصوصاً خودروی جیلی ‏امگرند X7 صحبت کنیم. همانطور که حتماً متوجه شده‌اید، کار تعمیر چنین گیربکس‌هایی نسبت به گیربکس‌های معمولی (جعبه‌ دنده‌ای) دشوارتر است و طبیعتاً برای این منظور به افراد خبره‌تری نیاز خواهد بود. از این رو باید در انتخاب تعمیرگاه به جهت بررسی گیربکس‌های اتوماتیک دقت بیشتری کرد. با این حال اگر در این زمینه اطلاعاتی ندارید، پیشنهاد ما این است که از متخصصان تیم گیربکس ایران استفاده کنید.

 

این تیم تعمیراتی سال‌هاست که در این زمینه فعالیت می‌کنند و در شهرهای تهران و کرج به خودروهای گیربکس اتوماتیک سرویس می‌دهد. از مزیت‌های بکارگیری از تعمیرگاه گیربکس ایران می‌توان به قیمت مناسب و همچنین کیفیت کار نهایی اشاره کرد. در حال حاضر اگر نیاز به تخصص افراد این تعمیرگاه دارید، توصیه می‌کنیم که با استفاده از پل‌های ارتباطی که در ادامه قرار می‌دهیم با مشاوران این تعمیرگاه در تماس باشید تا بتوانید در صورت نیاز خودروی خود را جهت بررسی به تعمیرگاه گیربکس ایران تحویل دهید.

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

  آدرس شعبه دوم : اتوبان ارتش شهرک محلاتی جنب پمپ بنزین مجتمع تعمیرگاهی یاس پلاک 1 .   آدرس شعبه سوم : طرشت بلوار چوب تراش کارواش سبحان . ☎ 09126012991
برای تعمیر گیربکس اتوماتیک تماس بگیرید: 09121068208 target="_blank" rel="nofollow"> گیربکس اتوماتیک