تعمیر گیربکس جیلی در تهران و کرج در تعمیرگاه تخصصی

تعمیر گیربکس جیلی

سالم بودن گیربکس یک خودرو به کیفیت کارآیی خودرو می‌انجامد. و اگر هر گونه تهدیدی گیربکس خوروهای مختلف مخصوصاً خودروهای دنده اتوماتیک را تهدید کند. و آن را تحت تأثیر قرار دهد، طبیعتاً نمی‌توان انتظار علمکرد مناسبی از گیربکس و در نتیجه خودرو داشت. اگر گیربکس خودرو جیلی شما به مشکل خورده با ما تماس بگیرید !

 

  تعمیر گیربکس جیلی,تعمیر گیربکس جیلی اتوماتیک,تعمیر گیربکس اتوماتیک جیلی,مشکل گیربکس جیلی,تعمیر گیربکس جیلی با گارانتی,مشکل گیربکس جیلی در تهران

 

در هر حال یکی از خودروهایی که از گیربکس اتوماتیک پیشرفته برخوردار است، خودرو جیلی بوده که باید در نگهداری و مدیریت گیربکس اتوماتیک جیلی آن دقت نظر داشت. ضمناً در صورتی که گیربکس این خودرو با مشکلاتی روبرو شود، تنها راه حل مورد اطمینان به جهت حل کامل مشکلات احتمالی سپردن خودرو به تعمیرگاه‌های تخصصی مانند تعمیرگاه گیربکس ایران است.

 

همانطور که می‌دانید گیربکس‌های اتوماتیک مانند گیربکس جیلی نسبت به گیربکس‌های دستی دارای حساسیت‌های بیشتری هستند. از این رو در هنگام استفاده از چنین خودروهایی باید به بهترین نحو از گیربکس و کلیه قطعات آن مراقبت کرد. برای این منظور می‌توان موارد زیر را در نظر گرفت:

 

  • همیشه زمان تعویض روغن گیربکس جیلی را مد نظر داشته باشید. هر چند برای تعویض روغن گیربکس جیلی باید شرایط رانندگی را نیز در نظر گرفت. به طور کلی برای تعویض روغن خودروهای گیربکس اتوماتیک هر 60 هزار کیلومتر کفایت می‌کند. البته توجه داشته باشید که این مورد را از دفترچه راهنمای خودرو جیلی نیز باید مورد بررسی قرار داد.

 

  • نکته‌ی قابل توجهی که باید در هنگام تعویض روغن گیربکس جیلی به آن دقت شود این است که به هیچ عنوان نباید تمام روغن گیربکس را از محفظه‌ی مخصوص آن خالی کرد چرا که این کار کامپیوتر گیربکس جیلی را درگیر و دچار خطا خواهد کرد. در صورت سهلنگاری مشکلاتی از جمله تقه زدن و یا گاز هرز پیش خواهد آمد.

 

  • در خودروهای دنده اتوماتیک جیلی به هیچ عنوان نباید در سرازیری‌ها دنده را خلاص کرد. چرا که این عمل فشار مضاعفی را به گیربکس وارد خواهد کرد. به طور کلی برای اینکه قطعات گیربکس جیلی سلامت خود را از دست ندهند، توصیه می‌شود که در این‌گونه مواقع خودرو را به خوبی کنترل کرده تا نیاز به انجام ترمزهای بیش از اندازه نباشد.

 

  • بسیاری از رانندگان گمان می‌کنند که با خلاص کردن دنده در سرازیری‌ها از مصرف سوخت کاسته می‌شود. اما این تفکر غلط نه تنها مدیریت سرمایه‌ای را به دنبال ندارد، بلکه موجب خسارت به گیربکس خودرو و قطعات آن می‌شود. که در نتیجه باید هزینه‌های زیادی را برای رفع مشکلات پیش آمده در نظر گرفت.

 

  • توصیه می‌کنیم که اگر قصد توقف کمتر از 45 ثانیه را دارید، حتماً از ترمز برای نگه داشتن خودرو جیلی استفاده کنید. در غیر این صورت حتماً دنده را خلاص کرده تا بدین صورت بتوانید از داغ شدن بیش از حد روغن گیربکس جیلی جلوگیری کرده باشید. این کار در بلند مدت می‌تواند عمر گیربکس را افزایش دهد.

 

مواردی که ایجاب می‌کند گیربکس جیلی را به یک تعمیرگاه معتبر نشان دهید

ممکن است به دلایل مختلفی، گیربکس جیلی دچار مشکل شود. که در این صورت فقط باید از تعمیرگاه‌های تخصصی استفاده کنید. در ادامه به موارد مهمی در این ارتباط اشاره خواهیم کرد.

 

تغییر رنگ روغن گیربکس

عملکرد روغن گیربکس برای به راه‌اندازی تسمه و کلاج است. به همین دلیل باید از کیفیت فوق العاده‌ای برخوردار باشد.در غیر اینصورت حتماً نسبت به تعویض آن اقدام کنید. چرا که بی تفاوت بودن نسبت به این موضوع گیربکس جیلی و یا دیگر خودروهای دنده اتوماتیک را از کار خواهد انداخت.

 

پایین بودن سطح روغن گیربکس

اندازه روغن گیربکس موجود در محفظه‌ی آن باید به حدی باشد. که خودرو را دچار داغ شدن، تکان‌های شدید و به طور کلی از کار افتادگی گیربکس نکند. لذا توصیه می‌کنیم در صورتی که نیاز به تجدید قوا برای روغن گیربکس دارید، به هیچ عنوان سهلنگاری نکنید.

 

پنشت روغن گیربکس

مشکلات نشت روغن از مهمترین مشکلات یک گیربکس اتوماتیک است. این مشکل معمولاً از قطعاتی همچون واشر یا دیگر قطعاتی که دچار ایراد هستند اتفاق می‌افتد. به طور کلی باید مشکلات این‌چنینی گیربکس  را به سرعت برطرف کنید. که در غیر اینصورت به یک تعمیر اساسی گیربکس نیاز پیدا خواهید کرد.

 

لغزش گیربکس

اگر ماشین شما گاز خورد و راه نرفت و یا عکس العملی از سوی خودرو مشاهده نکرده‌اید. در این گونه مواقع لغزش زنجیر پیش خواهد آمد. که شاید یکی از عمده دلایل آن بکارگیری از روغن گیربکس نامرغوب باشد. در هر حال چنانچه با این مشکل روبرو شده‌اید حتماً از یک تعمیرگاه مطمئن مشاوره بگیرید.

 

چرا تعمیرگاه گیربکس ایران مطمئن است

انتخاب یک تعمیرگاه خودرو آن هم برای بررسی خودرو با گیربکس اتوماتیک باید با دقت زیادی انجام شود. از این رو بعد از تحقیقات بسیاری که انجام شد. و می‌توان گفت که رانندگان عزیز بخصوص صاحبان خودروی جیلی که مشکلاتی را در گیربکس خودرو خود احساس می‌کنند، می‌توانند بدون هیچ دغدغه‌ای با مراجعه به این تعمیرگاه، نسبت به رفع مشکلات احتمالی خودرویشان اقدام نمایند. از مزیت‌های بکارگیری از تعمیرگاه گیربکس ایران می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

  • وجود کارشناسان خبره و با تجربه.
  • بررسی تمام و کمال خودرو بخصوص در بخش گیربکس.
  • برآورد هزینه به جهت رفع مشکلات احتمالی.
  • رفع کامل ایرادات خودرو در کمترین زمان ممکن.
  • دریافت هزینه‌های بسیار معقول نسبت به دیگر تعمیرگاه‌ها.
  • ارائه ضمانت نامه به مدت حداقل 3 روز پس از رفع ایراد خودرو.

 

به طور کلی اگر نیاز به تعمیرگاه کاملاً مطمئن دارید، پیشنهاد می‌کنیم که از تعمیرگاه گیربکس ایران که در شهرهای تهران و کرج دارای نمایندگی است، استفاده کنید. در آخر توصیه می‌کنیم برای هر گونه ارتباط با مدیریت تیم گیربکس ایران می‌توانید با استفاده از شماره تماس‌های قرار داده شده در انتهای مطلب بهره ببرید.

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

  آدرس شعبه دوم : اتوبان ارتش شهرک محلاتی جنب پمپ بنزین مجتمع تعمیرگاهی یاس پلاک 1 .   آدرس شعبه سوم : طرشت بلوار چوب تراش کارواش سبحان . ☎ 09126012991
برای تعمیر گیربکس اتوماتیک تماس بگیرید: 09121068208 target="_blank" rel="nofollow"> گیربکس اتوماتیک