تعمیر گیربکس اس دبلیو ام SWM G01 در تهران و کرج با ضمانت

تعمیر گیربکس اس دبلیو ام SWM G01

از چه خودرویی استفاده می‌کنید؟ آیا به تمامی مسائل فنی یک خودرو مسلط هستید؟ همانطور که می‌دانید یک خودرو از بخش‌های متنوعی تشکیل می‌شود که هر کدام از آنها وظیفه‌ی خاصی را بر عهده دارند طبیعتاً اگر مشکلی در هر یک از قسمت‌های یک خودرو پیش بیاید، عملکرد کلی این وسیله تحت تأثیر قرار می‌گیرد.

 

  تعمیر گیربکس اس دبلیو ام,تعمیر گیربکس SWM,تعمیر گیربکس تعمیر گیربکس اس دبلیو ام SWM G01

 

ما در این مقاله قصد داریم اختصاصاً درباره‌ی مشکلات مربوط به گیربکس اس دبلیو ام SWM G01 صحبت کنیم. اگر صاحب این خودرو هستید و یا حتی قصد دارید به تازگی آن را خریداری کنید، تا انتهای این مقاله ما را همراهی نمایید.

 

اگر چه سیستم‌های گیربکس در خودروها با یکدیگر تفاوت دارند اما به طور کلی عملکرد آنها یکسان است، این در حالی است که این موضوع برای خودروهایی که از دنده اتوماتیک استفاده می‌کنند بیشتر صدق خواهد کرد. در کنار این مورد با توجه به پیچیدگی‌هایی که گیربکس‌های اتوماتیک دارند، اگر مشکلی برای این بخش از خودرو پیش بیاید بلافاصله باید افراد متخصص را در جریان گذاشت.

 

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، خودرو اس دبلیو ام SWM G01 از جمله خودروهای لوکس محسوب می‌شود که در صورتی که برای گیربکس آن مشکلی بوجود آید باید سریعاً مورد بررسی قرار گیرد. دقت کنید که این بررسی‌ها باید توسط تعمیرگاه‌های تخصصی انجام بگیرد که از جمله می‌توان به تعمیرگاه گیربکس ایران اشاره کرد.

 

درباره‌ی گیربکس اس دبلیو ام SWM G01

 

صاحبان خودرو اس دبلیو ام SWM G01 حتماً اذعان خواهند داشت که این خودرو دارای قسمت‌های بسیار قدرتمندی است که ممکن است با هیچ خودروی دیگری قابل قیاس نباشد، خصوصاً اینکه گیربکس این خودرو از توان بسیار خوبی برخوردار است. با توجه به اینکه گیربکس اس دبلیو ام SWM G01 از پیشرفته‌ترین قطعات حال حاضر دنیا تولید شده است کمتر پیش می‌آید که دچار نقص فنی شود. با این وجود سیستم‌های گیربکس موجود در این خودرو نیز ممکن است مانند سایر خودروها و به دلایل مختلف که در ادامه به آنها می‌پردازیم، دچار ایراد شود. پر واضح است که در این صورت طبق نظرات کارشناسان باید مورد بررسی قرار گرفته و در صورت نیاز نسبت به رفع مشکل اقدام شود.

 

موارد احتمالی خرابی در گیربکس اس دبلیو ام SWM G01

 

هر نوع گیربکس ممکن است به دلایل زیادی دچار اختلال شود. اما یک‌سری از ایرادات هستند که احتمال رخ دادن آنها برای هر خودروی دنده اتوماتیکی وجود دارد حتی اگر آن خودرو اس دبلیو ام SWM G01 باشد. حال در ادامه به معمول‌ترین مشکلات گیربکس اتوماتیک خودروها می‌پردازیم:

 

کثیف بودن روغن گیربکس

 

زمانی که از یک بسته روغن گیربکس استفاده می‌شود، طبیعتاً برای یک مدت محدود گیربکس اس دبلیو ام SWM G01 خودرو بدون هیچ مشکلی کار خواهد کرد. اما حدوداً بعد از یک ماه، بی‌چک و چانه باید روغن گیربکس را مورد بررسی قرار داد چرا که ممکن است به علت‌های مختلف مخصوصاً استفاده‌ی بیش از اندازه از خودرو، دچار کثیفی شده باشد و اگر به راحتی از کنار آن عبور کنیم، ممکن صدمات زیادی را به گیربکس وارد کند.

 

کدر شدن رنگ روغن

 

از جمله مواردی که به گیربکس‌های خودروهایی مانند اس دبلیو ام SWM G01 صدمه وارد می‌کند، از دست رفتن رنگ همیشگی روغن گیربکس است که معمولاً استفاده‌های طولانی مدت سبب ایجاد این مشکل می‌شود. بنابراین توصیه‌ی ما این است که حداقل بعد از 30 الی 40 روز به بررسی روغن گیربکس خودروتان بپردازید.

 

نشت کردن روغن از گیربکس

 

نشتی روغن از گیربکس یکی از دلایل بسیار حساس به جهت خرابی گیربکس و حتی قطعات وابسته به آن است. اگر رانندگان خودرو اس دبلیو ام SWM G01 این مشکل را به راحتی حدس نزنند، ممکن است در بلند مدت سیستم کلی خودرو دچار ضعف شود و در نتیجه مجبور به سرویس اکثر قطعات وابسته به گیربکس خواهید شد. معمولاً نشتی روغن گیربکس از قطعاتی مانند واشر یا مواردی از این دست خواهد بود.

شنیدن صداهای عجیب و غریب و نا آشنا

 

گاهاً پیش می‌آید که از بعضی از خودروهای اس دبلیو ام SWM G01 صداهای عجیبی در هنگام شروع به حرکت و یا حتی توقف به گوش می‌رسد که این موضوع همراه با عملکرد ضعیف گیربکس خواهد بود. بعنوان مثال می‌توان از صداهایی شبیه به زوزه نام برد که در خودروهای با دنده اتوماتیک رایج است. این مشکل ممکن است ناشی از وجود یک ایراد در گیربکس باشد که باید به سرعت بررسی شود.

 

خدمات تعمیرگاه تخصصی گیربکس ایران

 

همانطور که عنوان شد، رفع مشکلات گیربکس خودروهایی مانند اس دبلیو ام SWM G01 از حساسیت‌های بالایی برخوردار است و اگر به دست افراد بی‌تجربه انجام شود، بدون شک در مدت کوتاهی مجدداً نیاز به سرویس خواهید داشت. توصیه می‌کنیم که برای رفع مشکلات پیش آمده برای گیربکس اس دبلیو ام SWM G01 با مراجعه به تعمیرگاه گیربکس ایران خیال خود را از بابت رفع صددرصدی مشکلات راحت کنید. از جمله خدماتی که در این تعمیرگاه برای گیربکس‌های مختلف در نظر گرفته شده است عبارتند از:

 

– رفع تقه شدن خودرو در ابتدای حرکت خودرو.
– رفع گاز اضافه خوردن در ابتدای حرکت خودرو.
– رفع حرکت کند در سربالایی‌ها.
– رفع وجود مکث در زمان عوض کردن دنده.
– رفع هر گونه صدای عجیب از خوردو مانند زوزه.
– رفع گیر افتادن دنده بر روی یک دنده خاص (دنده‌ی سه).
– رفع تعویض دیرهنگام دنده.
– رفع نمایش اشتباه جایگاه یا موقعیت دنده در قسمت نمایشگر خودرو.
– رفع روغن‌ریزی‌های مرتبط با گیربکس.

 

مزایای استفاده از تعمیرگاه گیربکس ایران

 

کمتر تعمیرگاه تخصصی خودرو را می‌توان یافت که برای خودروهای مراجعه شده خدمات و مزایای مناسبی در نظر گرفته باشد. اما تعمیرگاه گیربکس ایران که سال‌هاست در این زمینه فعالیت می‌کند، توانسته است که تمامی خدمات خود را با ضمانت کامل به مشتریان ارائه دهد. این مزیت باعث شده است که بسیاری از صاحبان خودرو به این تیم تخصصی اعتماد کنند. ضمناً در نظر داشته باشید که خدمات ارائه شده توسط این تیم با قیمت‌های مناسبی نیز همراه است که رضایت مشتریان را در پی داشته است. گفتنی است که این تعمیرگاه در شهرهای تهران و کرج دارای نمایندگی است و به طور حتم نمایندگی‌هایی در سال‌های آتی در شهرهای دیگر نیز در نظر گرفته خواهد شد. در آخر عنوان کنیم که برای هر گونه ارتباط با تیم تخصصی گیربکس ایران می‌‌توانید از شماره تماس‌های موجود در ادامه‌ی مطلب استفاده نمایی.

کامنت های تایید شده : یک عدد

  • سلام ،گیربکس swm ساخت کجاست

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

  آدرس شعبه دوم : اتوبان ارتش شهرک محلاتی جنب پمپ بنزین مجتمع تعمیرگاهی یاس پلاک 1 .   آدرس شعبه سوم : طرشت بلوار چوب تراش کارواش سبحان . ☎ 09126012991
برای تعمیر گیربکس اتوماتیک تماس بگیرید: 09121068208 target="_blank" rel="nofollow"> گیربکس اتوماتیک