تعویض روغن گیربکس اتوماتیک و چکاپ کامل دوره ای تخصصی

تعویض روغن گیربکس اتوماتیک

قیمت تعویض روغن گیربکس اتوماتیک بهترین قیمت , تعویض روغن گیربکس اتوماتیک با دستگاه و بدون دستگاه همچنین مراکز تعویض روغن گیربکس اتوماتیک در تهران به صورت سیار و در تعمیرگاه توسط گیربکس ایران انجام می شود. اگر حداقل چند بار پشت فرمان نشسته باشید، حتماً نشانه‌های یک گیربکس مشکل‌دار را متوجه خواهید شد، مخصوصاً اگر از خودروهایی استفاده می‌کنید که دارای گیربکس اتوماتیک هستند چرا که این‌گونه خودروها راحتی بیشتری به همراه دارند و در صورت ایجاد کوچکترین مشکل، راننده‌ی خودرو بلافاصله متوجه موضوع خواهد شد.

 

  تعویض روغن گیربکس اتوماتیک,قیمت تعویض روغن گیربکس اتوماتیک,مراکز تعویض روغن گیربکس اتوماتیک در تهران

 

در این مطلب قصد داریم در خصوص ویژگی‌های یک روغن گیربکس اتوماتیک اصل صحبت کنیم و در ادامه نیز تعمیرگاه گیربکس ایران را معرفی کنیم که به خوبی می‌تواند دوره‌ی کامل و تخصصی چکاب گیربکس اتوماتیک را انجام دهد.

 

قیمت تعویض روغن گیربکس اتوماتیک

اگر زمان تعویض روغن گیربکس اتوماتیک خودرو شما نزذیک است بهتر است هر چه زودتر برای تعویض روغن به تعمیرگاه گیربکس ایران مراجعه کنید و اگر هر گونه سوالی در زمینه قیمت و هزینه ها دارید با توجه به اینکه قیمت ها به روز می باشد با پشتیبانی گیربکس ایران تماس بگیرید و با اطلاعات کامل به تعمیرگاه مراجعه کنید.

 

بهترین زمان تعویض روغن گیربکس اتوماتیک

یکی دیگر از مواردی که هر راننده باید دقت کند زمان مناسب تعویض روغن گیریکس اتوماتیک خودرو خود هست با توجه به اینکه در خودروهای گیربکس اتوماتیک دمای محیط بیشتر از گیربکس های دستی می باشد بهتر است قبل از رسیدن به زمان تعویض این عمل صورت گیرد تا از مشکلات احتمالی جلوگیری شود.

 

نحوه تعویض روغن گیربکس اتوماتیک با دستگاه

در تعمیرگاه تخصصی تعمیر گیربکس اتوماتیک گیربکس ایران روغن گیربکس اتوماتیک هم با دستگاه و هم بدون دستگاه صورت می گیرید و این مورد به صورت دلخواه شما می باشد .

 

ویژگی‌های روغن گیربکس اتوماتیک

یک روغن گیربکس اتوماتیک باید دارای یک شرایط پایدار باشد، تا از آن بتوان برای مدت طولانی استفاده کرد. معمولاً خودروهایی که از گیربکس اتوماتیک بهره می‌برند، بسیار حساس بوده و با کوچکترین عامل خطر، دچار اشکال می‌شوند. به همین دلیل به رانندگان عزیز توصیه می‌شود حدالامکان از روغن‌های گیربکس باکیفیت‌تر استفاده کنند. حال در ادامه به خصوصیات یک روغن گیربکس اتوماتیک مناسب خواهیم پرداخت:

وسیکوزیته

یک روغن گیربکس اتوماتیک برخلاف روغن دنده (گیربکس دستی) باید از ویسکوزیته یا گرانروی کمتری برخوردار باشد که فقط در این صورت است که می‌تواند تمامی قطعات سیستم گیربکس را روانکاری کند. ضمناً روغن استفاده شده در خودروهای گیربکس اتوماتیک باید خاصیت سیالیت داشته باشد تا از این رو انتقال قدرت برای به حرکت درآمدن خودرو به نحو مثمرثمری انجام شود.

نگهداری مناسب قطعات داخلی گیربکس

طبیعتاً برای افزایش بازدهی روغن گیربکس باید مجراهای مختلف گیربکس به خوبی تمیز باشند. معمولاً توصیه می‌شود که هر چند وقت یکبار با استفاده از تمیزکننده‌های مناسب قطعات داخلی گیربکس شستشو داده شود. کانال‌های مرتبط روغن گیربکس با یکدیگر آزادی عمل بهتری داشته باشند. در نتیجه به کارکرد بهتر گیربکس اتوماتیک منجر می‌شود.

مقاومت در برابر دمای بالا

توجه داشته باشید روغن گیربکس اتوماتیک می‌تواند دنده و قطعات گیربکس را از داغ شدن در امان بدارد چرا که روغن بعنوان یک مایع خنک کننده عمل می‌کند. به طوری کلی کیفیت یک روغن گیربکس اتوماتیک فوق العاده باید به حدی باید در برابر دماهای بالا کارآیی خود را از دست ندهد. البته ناگفته نماند با توجه به اینکه نقطه جوش روغن‌های گیربکس اتوماتیک پایین است می‌توان از مکمل برای رفع این مشکل استفاده کرد.

مقاومت در برابر شکل‌گیری کف

یک روغن گیربکس اتوماتیک اصل نباید کف کند. در واقع بوجود آمدن حباب در گیربکس از انتقال قدرت جلوگیری خواهد کرد و در بلند مدت به گیربکس اتوماتیک صدمه وارد می‌کند. خسارات ناشی از این مشکل ممکن است هزینه‌های زیادی را در بر داشته باشد.

شرایط مناسب برای یک روغن گیربکس اتوماتیک

به طور کلی برای اینکه یک روغن گیربکس اتوماتیک مورد تأیید قرار بگیرد تا بتوان از آن استفاده کرد باید دارای شرایط زیر باشد:

  • کنترل کننده رسوبات
  • قابلیت چسبیده شدن به سطوح
  • قابلیت ضد اکسیداسیون و ضد خوردگی
  • محافظت کننده از واشر، بوش و چرخ دنده‌ی خورشیدی
  • کنترل کننده آلودگی و زنگ زدگی
  • قابلیت کم کردن ویسکوزیته (در آب و هوای مختلف)

بهترین روغن برای گیربکس‌های اتوماتیک

تشخیص اینکه هر کدام از خودروهای گیربکس اتوماتیک از چه روغن گیربکسی می‌توانند استفاده کنند، بنا به یک‌سری شرایط تعیین خواهد کرد. اولین عامل کیفیت روغن گیربکس است که در خصوص آن صحبت شد. دومین عامل را می‌توان به نظر مستقیم افراد باتجربه و البته متخصص اختصاص داد. بعنوان مثال تعمیرکارهای تعمیرگاه گیربکس ایران با توجه به اینکه انواع و اقسام روغن گیربکس اتوماتیک را برای خودروهای مختلف امتحان کرده‌اند، به راحتی می‌توانند در این خصوص به رانندگان عزیز پیشنهاد دهند. ضمناً باید در نظر داشت که هر خودرو چه عکس العملی در قبال روغن استفاده شده از خود نشان می‌دهد. این سه مورد می‌تواند تعیین کننده یک روغن گیربکس اتوماتیک مناسب برای خودروها باشد.

عملکرد تعمیرگاه گیربکس ایران در قبال تعویض روغن گیربکس

تعمیرگاه گیربکس ایران سال‌هاست در این زمینه مشغول به فعالیت بوده و می‌توان گفت که رضایت حداکثری مشتریان را بدست آورده است. در واقع اگر نیاز به بررسی گیربکس خودروهای اتوماتیک باشد، این کار به دست افراد کارکشته انجام خواهد شد و حتی اگر الزام به تعویض روغن گیربکس باشد، با استفاده از تجهیزات بسیار کاربردی این کار انجام می‌شود تا هم در هزینه‌ها و هم در زمان اجرای کار صرفه‌جویی شود. ضمناً اصلاً اهمیتی ندارد که چه مدل خودروی گیربکس اتوماتیک به این تعمیرگاه مراجعه می‌کند چرا که تعمیرکارهای باتجربه گیربکس ایران شناخت کاملی از اکثر گیربکس‌های انواع خودروهای دنده اتوماتیک دارند و به راحتی می‌توانند مشکلات احتمالی گیربکس را بررسی کنند و در صورت نیاز به رفع آن بپردازند.

توصیه مهم تعمیرگاه گیربکس ایران به صاحبان خودرو

با توجه به اینکه حساسیت در گیربکس‌های اتوماتیک بیشتر است، توصیه‌ی اکید داریم که به صورت دوره‌ای اقدام به چکاب کامل گیربکس اتوماتیک خودرویتان کنید. در واقع این کار می‌تواند عمر گیربکس خودرو را به طرز چشم‌گیری افزایش دهد. دقت کنید برای این منظور می‌توانید با کارشناسان تعمیرگاه گیربکس ایران صحبت نمایید تا در اسرع وقت بتوانید خودرویتان را در محل حاضر کرده تا بلافاصله بررسی‌های لازم انجام شود. ناگفته نماند که استفاده از این امکان دو مزیت بسیار مهم دارد که عبارتند از

 

  • ارائه تحفیفات ویژه به رانندگانی که به صورت دوره‌ای اقدام به چکاب گیربکس اتوماتیک خودرویشان خواهند کرد.
  • ارائه تضمین و ضمانت مناسب بعد از بررسی و رفع مشکل گیربکس حداقل تا 72 ساعت.

نمایندگی‌های تعمیرگاه گیربکس ایران

در حال حاضر تیم تخصصی گیربکس ایران خدمات خود را در شهرهای تهران و کرج به عموم مردم ارائه می‌دهد که رانندگان عزیز می‌توانند با وقت قبلی و استفاده از شماره تماس‌های ارائه شده با تیم پشتیبان تعمیرگاه گیربکس ایران در تماس باشند. البته گفتنی است که این تعمیرگاه قصد دارد در شهرهای دیگر کشور نیز نمایندگی‌های فعالی را ارائه دهد. در آخر متذکر می‌شویم که برای هر گونه ارتباط با این تیم می‌توانید از راه‌های قرار داده شده در ادامه‌ی مطلب استفاده نمایید.

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

  آدرس شعبه دوم : اتوبان ارتش شهرک محلاتی جنب پمپ بنزین مجتمع تعمیرگاهی یاس پلاک 1 .   آدرس شعبه سوم : طرشت بلوار چوب تراش کارواش سبحان . ☎ 09126012991
برای تعمیر گیربکس اتوماتیک تماس بگیرید: 09121068208 target="_blank" rel="nofollow"> گیربکس اتوماتیک