خدمات کارشناسی گیربکس اتوماتیک سیار در تهران و کرج

کارشناسی گیربکس اتوماتیک سیار

تمامی خودروها برای اینکه بتوانند حرکت بدون دردسری داشته باشند، نیاز به یک نیرو و یک انتقال دهنده نیرو دارند که می‌توان از موتور خودرو بعنوان نیرو یاد کرد. از طرف دیگر انتقال دهنده‌ی نیرو نیز سیستمی مشخص است که به بخش‌های مختلفی مانند جعبه دنده، کلاچ و دیفراسیل تقسیم‌بندی می‌شود. در این میان نقش جعبه دنده یا همان گیربکس از اهمیت بیشتری برخوردار است چرا که هم در زمانی که به درستی کار می‌کند از حساسیت‌های بالایی برخوردار است و هم در زمان‌هایی که دچار مشکل می‌شود، باید به دقت بررسی شود.

 

  کارشناسی گیربکس اتوماتیک سیار,خدمات کارشناسی گیربکس اتوماتیک سیار در تهران,کارشناسی گیربکس اتوماتیک در محل,کارشناسی گیربکس اتوماتیک سیار کرج

 

حتماً شما هم تا به حال با مشکلات مختلف گیربکس مخصوصاً گیربکس اتوماتیک روبرو شده‌ و برای رفع آن اقدامات لازم را انجام داده‌اید. ما در ادامه‌ی این مقاله قصد داریم در خصوص انواع گیربکس اتوماتیک، علت‌های خرابی و دیگر موارد مختص به این نوع گیربکس صحبت کنیم و در انتها به معرفی تعمیرگاه گیربکس ایران بپردازیم که خدمات بسیار ارزنده‌ای را به جهت بررسی و رفع عیوب و تعمیر گیربکس اتوماتیک به صاحبان خودرو ارائه می‌دهد.

انواع گیربکس اتوماتیک

 

اگر چه کلیه‌ی گیربکس‌های اتوماتیک از پیچیدگی‌های خاص خودشان برخوردار هستند اما استفاده کردن از آنها راحت بوده و در نتیجه رانندگی آسان می‌شود. همانطور که می‌دانید گیربکس‌های اتوماتیک دارای انواع مختلفی هستند، با این وجود می‌توان گفت که عملکردشان شبیه به هم است. ما در ادامه به اختصار به توضیح مدل‌های مختلف گیربکس اتوماتیک خواهیم پرداخت:

گیربکس اتوماتیک سیاره‌ای (AT)

 

در اکثر خودروهای دنده اتوماتیک از این نوع گیربکس استفاده شده است، البته شاید بهتر است بگوییم که گیربکس سیاره‌ای متداول‌ترین گیربکس مورد استفاده در خودروها محسوب می‌شود. این گیربکس برای انتقال قدرت از چرخ‌دنده‌های سیاره‌ای بهره می‌برد و نوع کلاچ آن نیز هیدرولیکی است. در حال حاضر که صنعت خودرو با پیشرفت‌های آنچنانی مواجه شده است، گیربکس AT با 9 سرعت نیز ممکن است تولید شود.

گیربکس‌های نوع AMT

 

گیربکس نوع AMT به علت آنکه برای تولید آن باید هزینه‌های آنچنانی در نظر گرفت کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. به طور کلی این نوع گیربکس اتوماتیک با در نظر گرفتن جعبه‌های دستی شکل می‌گیرند و انجام تعویض دنده در آن نیز بوسیله‌ی قطعات الکترومکانیکی خواهد بود.

گیربکس CVT

 

این نوع گیربکس اتوماتیک از جمله محبوب‌ترین گیربکس‌های خودکار محسوب می‌شود که انجام تعویض دنده در آن به صورت پیوسته خواهد بود. مزیت بکارگیری از این گیربکس کنترل و مدیریت مناسب برای عوض شدن دنده خواهد بود. گفتنی است که انتقال قدرت در گیربکس CVT بوسیله دو قطعه که پولی و تسمه‌ای پلیمری نام دارد انجام می‌شود.

گیربکس DCT

 

در این نوع گیربکس اتوماتیک از جدیدترین تکنولوژی‌های روز استفاده شده است. در واقع گیربکس DCT دارای دو جعبه دنده است که هر کدام به دو سیستم کلاچ متصل شده است که تغییر دنده و سرعت با استفاده از قطعات الکترومکانیکی پیشرفته انجام می‌شود.

در صورت خرابی گیربکس اتوماتیک چه باید کنیم

 

مشکلات بوجود آمدن گیربکس اتوماتیک می‌تواند به علت‌های مختلفی مربوط شود. اما آیا می‌دانید که اگر در طول مسیر رانندگی گیربکس خودروتان با مشکل روبرو شود، چه باید بکنید؟ پر واضح است که استفاده بهینه از زمان یکی از مواردی است که در طول روز باید آن را مدیریت کنیم و اگر مشکلات نابهنگامی مانند خرابی گیربکس اتوماتیک پیش بیاید، ممکن است تمامی برنامه‌های ما را بر هم بزند. در این‌گونه مواقع استفاده از یک تیم تخصصی رفع مشکلات گیربکس می‌تواند کارها را با سرعت قابل توجهی رفع و رجوع کند.

در حال حاضر کمتر تعمیرگاهی وجود دارد که به صورت سیار خدمات بررسی و تعمیر گیربکس را انجام دهد. اما مفتخریم که اعلام کنیم تیم پشتیبانی گیربکس ایران با ارائه خدمات گسترده حتی بررسی خودرو در محل به یکی بهترین‌ها در این خصوص تبدیل شده است. حال اجازه دهید به خدمات کارشناسی گیربکس اتوماتیک سیار گیربکس ایران بپردازیم:

 

– حضور در محل بلافاصله بعد از اطلاع دادن مشتریان.
– بررسی مشکل گیربکس در مدت زمان بسیار کوتاه.
– مشخص کردن مشکل یا مشکلات احتمالی و ارائه آنها به صاحب خودرو.
– جمع‌بندی هزینه‌ها و ارسال فاکتور.
– رفع نقص گیربکس به درخواست صاحب خودرو در محل.

نکته: توجه داشته باشید که اگر بعد از بررسی گیربکس مشخص شود که ایراد بوجود آمده قابل حل در محل نیست و نیاز به تجهیزات گسترده دارد، خودرو با استفاده از روش‌های مطمئن با خودرو بر به تعمیرگاه ارجاع داده می‌شود و سپس نسبت به رفع مشکلات آن اقدام خواهد شد.

خدمات کارشناسی گیربکس اتوماتیک سیار در تهران و کرج

 

در حال حاضر کلیه‌ی خدمات تیم تخصصی گیربکس ایران در دو شهر تهران و کرج به صورت کامل ارائه می‌شود. در واقع اگر در این دو شهر حضور دارید و گیربکس اتوماتیک خودروتان با مشکل روبرو شده است می‌توانید با حضور در این تعمیرگاه نسبت به رفع مشکل اقدام کنید. البته ناگفته نماند که این تعمیرگاه درصدد پوشش‌دهی تمامی شهرهاست و با توجه به اینکه نیاز بررسی گیربکس‌های اتوماتیک به صورت سراسری وجود دارد، احتمالاً در سال‌های آتی شاهد راه‌اندازی شعبه‌های مختلف این تعمیرگاه در کلیه‌ی شهرهای ایران باشیم.

مزیت‌های استفاده از تعمیرگاه تخصصی گیربکس ایران

 

به طور کلی استفاده از خدمات تیم گیربکس ایران دارای مزیت‌های مناسبی است که از جمله می‌توان به ضمانت رفع مشکل گیربکس اشاره کرد. همچنین هزینه‌های انجام کار در این تعمیرگاه بسیار مناسب بوده که این موضوع رضایت حداکثری مراجعه کنندگان را در پی داشته است. همچنین گفتنی است در صورتی که بعد از رفع مشکلات گیربکس، اگر حداکثر تا 24 ساعت مشکل رفع شده به قوت خود باقی بود، همکاران ما در بخش‌ تعمیر گیربکس، نسبت به تعمیر مجدد گیربکس اتوماتیک بدون دریافت هزینه اقدام خواهند کرد.

سخن آخر

با توجه به مطالب عنوان شده اگر نیاز به تعمیرگاه گیربکس ایران داشتید، می‌توانید با استفاده از راه‌های ارتباطی که در ادامه قرار می‌دهیم، با بخش پشتیبان این تعمیرگاه شماره های زیر تماس داشته باشید و برای گرفتن وقت برای مراجعه به تعمیرگاه، هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.

 

پشتیبانی شماره یک : 09121068208 پشتیبانی شماره دو : 09124504348

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

  آدرس شعبه دوم : اتوبان ارتش شهرک محلاتی جنب پمپ بنزین مجتمع تعمیرگاهی یاس پلاک 1 .   آدرس شعبه سوم : طرشت بلوار چوب تراش کارواش سبحان . ☎ 09126012991
برای تعمیر گیربکس اتوماتیک تماس بگیرید: 09121068208 target="_blank" rel="nofollow"> گیربکس اتوماتیک