تعمیر گیربکس اتوماتیک تخصصی با خودروبر رایگان و تحویل فوری

تعمیر گیربکس اتوماتیک

گیربکس اتوماتیک خودرو همانند قطعات دیگر نیاز به سرویس دوره ای دارد و باید توسط تعمیرکار متخصص بازدید و رسیدگی های لازم انجام پذرید اگر شما از این موارد غافل شوید گیربکس اتوماتیک خودرو شما به مشکل میخورد و عدم رفع این مشکل در آینده ای نزدیک هزینه های سنگینی بر دوش شما است لذا بهترین کار ضمن انجام سرویس های دوره ای برای بازدید و تعمیر ایرادات اقدام کنید.

  تعمیر گیربکس اتوماتیک,بهترین تعمیر گیربکس اتوماتیک در تهران,تعمیرگاه تعمیر گیربکس اتوماتیک غرب تهران,هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک

 

شما می توانید با متخصصین تعمیرگاه گیربکس ایران تماس بگیرید و ضمن مشاوره رایگان و هرگونه سوال در مورد ایرادات گیربکس خودرو خود با هماهنگی تلفنی و درخواست نوبت از تعمیرکار ما از خدماتی مانند تعوبض روغن گیربکس اتوماتیک با اجرت رایگان و ایرادیابی رایگان با مراجعه به تعمیرگاه و همچنین اگر خودرو شما امکان حرکت ندارد از خدمات خودرو بر رایگان ما استفاده کنید.

.

تعمیرگاه تعمیر گیربکس اتوماتیک گیربکس ایران می تواند خدمات تخصصی و فوق تخصصی خودروهای برند بی ام و و پورشه و بنز و پژو و رنو و مزدا , کیا , لیفان و جک و برلیانس و هایما و بسترن و سوزوکی و چری و ام وی ام و بی وای دی و ولوو و انواع دیگر خودروهای چینی و ژاپنی و اروپایی را با کیفیت و ضمانت انجام برای شما انجام دهد.

 

آدرس شعبه شرق : اتوبان ارتش شهرک محلاتی جنب پمپ بنزین مجتمع تعمیرگاهی یاس پلاک 1

آدرس شعبه غرب : طرشت بلوار چوب تراش کارواش سبحان

 

  تعمیر گیربکس اتوماتیک

 

هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک

اگر گیربکس اتوماتیک خودرو شما به مشکل خورده و در فکر تعمیر آن هستید اما سردرگمید که به کجا مراجعه کنید یا از قیمت تعمیر گیربکس اتوماتیک خودتون مطلع بشید بهترین کار تماس با واحد پشتیبانی گیربکس ایران است تا از مشاوره رایگان در زمینه عیب یابی و رفع ایراد و هزینه ها مطلع شوید.

 

  تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک

.

تعمیر گیربکس اتوماتیک در تهران

اگر در شهر تهران یا کرج هستید و گیربکس خودرو شما مشکلی دارد می توانید روی ما حساب کنید . تیم متخصص گیربکس ایران دارای چندین خودروبر رایگان است و خودرو شما را بدون هزینه ای از هر جای تهران به تعمیرگاه انتقال و کارهای بعد که شامل عیب یابی و مشاوره و تعمیرات است را انجام می دهد فقط کافی است با تیم پشتیبانی گیربکس ایران تماس بگیرید.

.

علائم و علت‌های خرابی گیربکس اتوماتیک

 

زمانی که گیربکس اتوماتیک یک خودرو دچار آسیب می‌شود.   در عملکرد آن خللی رخ می‌دهد، حتماً از قبل نشانه‌هایی از خود بروز داده است. که به آن بی‌توجه بوده‌اید. حال ما در ادامه به علائم و علت‌های خرابی گیربکس اتوماتیک خواهیم پرداخت که در صورت روبرو شدن با آنها حتماً باید به معتبرترین تعمیرگاه گیربکس مراجعه کنید:

چراغ هشدار موتور

همانطور که می‌دانید چراغ هشدار موتور ممکن است به دلایل مختلفی روشن شود و هر گاه که این اتفاق رخ دهد نشان از ایجاد یک مشکل در سیستم خودرو دارد. در بیشتر موارد زمانی که چراغ چک موتور روشن می‌شود، نشانگر وجود یک مشکل در سیستم انتقال قدرت است. بنابراین حتماً این مسئله را به هیچ وجه ساده نگیرید.

بروز صداهای عجیب

در حالت کلی ممکن است از گیربکس اتوماتیک صداهایی هر چند کم شنیده شود. اما اگر به صداهایی مانند زوزه، ناله و یا هر صدای عجیب دیگری بر خورده‌اید، به ایجاد مشکل در گیربکس اتوماتیک شک کنید و بلافاصله مراتب را به متخصصین امر اطلاع دهید.

لرزش خودرو

به طور معمول خودروهای دنده اتومات لرزش یا تکان آنچنانی ندارند ولی رخ دادن چنین اتفاقی حتی در حد ناچیز ممکن است نشانه‌هایی از وجود مشکل در سیستم گیربکس اتوماتیک (انتقال قدرت) باشد. ضمن اینکه این مشکل ایراد در قطعه‌ی کلاچ را نیز محتمل خواهد کرد.

نشت واسکازین

یکی دیگر از نشانه‌های مشکل در گیربکس اتوماتیک نشت واسکازین است. دقت کنید که به این ایراد باید در همان مراحل اولیه رسیدگی شود. چرا که در غیر اینصورت ممکن است به قسمت‌های مختلف خودرو آسیب جدی وارد کند. علائم مهم این مشکل نیز تغییر رنگ قرمز واسکازین به تیره و بلند شدن بوی سوختگی از آن است.

عدم تعویض دنده

یکی از دلایلی که گیربکس اتوماتیک موفق به تعویض دنده نخواهد بود، به اندازه کم واسکازین بر می‌گردد. ضمن اینکه این مشکل به کلاچ، سیستم کامپیوتر و حتی کابل شیفت نیز ارتباط دارد. بنابراین توصیه می‌کنیم که در صورتی که با این مشکل مواجه شده‌اید حتماً از یک متخصص امر مشورت بگیرید.

تغییر یکباره‌ی دنده

تغییر دنده به صورت کاملاً ناگهانی (در گیربکس اتوماتیک) و یا بدون آنکه شما هیچ تغییری در آن بدهید. نشانه‌ی ضعف در سیستم انتقال قدرت است. و باید به سرعت موضوع را با یک تعمیرگاه معتبر در میان بگذارید. دقت کنید که بی تفاوتی برای رفع این مشکل خسارات جبران‌ناپذیری را به بار خواهد آورد.

 

چنانچه به خدمات تیم تخصصی گیربکس ایران نیاز دارید، به صورت 24 ساعته می‌توانید با بخش پشتیبان این تعمیرگاه به جهت پذیرش خودرو تماس بگیرید.معمولاً ساعت‌های کاری این تعمیرگاه از ساعت 10 صبح تا 9 شب است که حتی در اکثر تعطیلات هفته نیز این خدمات‌رسانی ادامه دارد.

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

  آدرس شعبه دوم : اتوبان ارتش شهرک محلاتی جنب پمپ بنزین مجتمع تعمیرگاهی یاس پلاک 1 .   آدرس شعبه سوم : طرشت بلوار چوب تراش کارواش سبحان . ☎ 09126012991
برای تعمیر گیربکس اتوماتیک تماس بگیرید: 09121068208 target="_blank" rel="nofollow"> گیربکس اتوماتیک