تعمیر گیربکس اتوماتیک 207 در تهران و کرج

تعمیر گیربکس اتوماتیک 207

گیربکس اتوماتیک به جای گیربکس دنده ای در بسیاری از خودروها مورد استفاده قرار گرفته است که پژو 207 هم نیز یکی از این خودروهاست که در آن از پیشرفته‌ترین و متداول‌ترین نوع گیربکس یعنی گیربکس اتوماتیک سیاره ای (AL4) استفاده شده است. گفتنی است که در گیربکس های AL4 قدرت از چرخ دنده های خورشیدی، انتقال پیدا می کند. همچنین هیدرولیکی بودن سیستم کلاچ این خودرو دارای سیستم کنترلی نیز می باشد. این بخش از خودرو مانند همه بخش ها ممکن است به دلایل مختلفی دچار ایراد شود. ضمن اینکه باید علت خرابی گیربکس اتوماتیک 207 را بشناسید و تا حدودی نیز باید با چگونگی رفع این مشکل آشنا باشید پس با گیربکس ایران همراه باشید.

 

تعمیر گیربکس اتوماتیک 207

 

علت خرابی گیربکس اتوماتیک 207

 

دیده شده است که در بعضی از گیربکس های پژو 207 تقه هایی در هنگام گرم شدن خودرو شکل می گیرد که به بیان دیگر خودرو در وضع D متوقف می شود که در این صورت راننده برای حرکت دوباره، مجبور است تا پدال گاز را فشار دهد اما خودرو گاز خورده ولی ایستا خواهد ماند که ناگهان تقه ای شدید در گیربکس ایجاد می شود. در نظر داشته باشید که برای حل این مشکل نیازی به باز کردن گیربکس به طور کامل نیست و معمولاً رفع مشکل به سادگی انجام خواهد شد.

 

اخطار در قسمت اسپرت و برف خودرو

 

هر وقت خودرو در حال حرکت باشد و تقه ای در آن شکل بگیرد، به طوریکه چراغ اسپرت و برف روشن شود. خودرو در دنده 3 قفل شده و راهی جز خاموش و روشن کردن آن برای رفع این مشکل وجود ندارد. این حالت اکثراً در حالت سرد خودرو بوجود می آید که برای رفع اساسی آن باید از دستگاه دیاگ کمک گرفت. ناگفته نماند که در بعضی از خودروهای 207 نیاز به تعمیر اساسی دیده می شود که علت آن خوردگی باند و یا خرابی توپی می باشد. توصیه می کنیم که برای تعمیر گیربکس اتوماتیک 207 به صورت خودسرانه عمل نکنید.

 

 

گاز هرز خوردن 207

 

بعضی از ایرادهای گیربکس اتوماتیک 207 به صورت فابریک وجود دارد که البته به آن صورت که مشکل اساسی پیش بیاورد نیست و می توان آن را برای همیشه رفع کرد. گاز هرز خوردن از دنده 1 به 2 یکی از این ایرادات است.

 

 

تقه زدن در دنده عقب

 

این ایراد نیز از ایرادات فابریک گیربکس اتوماتیک 207 است که با انجام یک‌سری تغییرات در گیربکس برای همیشه رفع خواهد شد.

 

 

داغ شدن گیربکس

 

در بعضی از مدل های گیربکس اتوماتیک 207 و بخصوص خودرو 206 به علت سیستم خنک کنندگی ضعیفی که برای گیربکس در نظر گرفته شده است، کار خنک کردن با تأخیر انجام می شود که همین امر سبب می شود تا دنده دیر عوض شود و یا احساس تقه شکل بگیرد. البته این مشکل در مدل های 85 به بالا که با تعویض سیستم خنک کننده گیربکس همراه بوده است تا حد زیادی رفع شده است. با این حال اگر به چنین مشکلی برخوردید می توانید برای تعمیر گیربکس اتوماتیک 207 با همکاران ما در تهران و کرج تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 

 

دقت کنید که رفع مشکلات گیربکس آن هم از نوع اتوماتیک، نیاز به دانش و تجربه بالا است و به طور حتم، تیم گیربکس ایران با تجربه چندین و چند ساله با بهترین عملکرد در خدمت شما خواهد بود. در صورت نیاز می توانید در هر کجای تهران یا کرج هستید با عوامل ما تماس گرفته تا به سرعت خود را به محل برسانیم. گفتنی است که می توانید به صورت حضوری نیز در تعمیرگاه ما حاضر شوید تا با فراغ بال بیشتری به رفع مشکل خودروتان بپردازیم.

 

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

  آدرس شعبه دوم : اتوبان ارتش شهرک محلاتی جنب پمپ بنزین مجتمع تعمیرگاهی یاس پلاک 1 .   آدرس شعبه سوم : طرشت بلوار چوب تراش کارواش سبحان . ☎ 09126012991
برای تعمیر گیربکس اتوماتیک تماس بگیرید: 09121068208 target="_blank" rel="nofollow"> گیربکس اتوماتیک