تعمیر گیربکس اتوماتیک چری تیگو 5 ام وی ام در تهران و کرج

تعمیر گیربکس اتوماتیک چری تیگو 5

تعمیر گیربکس اتوماتیک چری تیگو 5 ام وی ام به دلیل حساسیت ها و پیچیدگی هایی که در آن وجود دارد، کار هر تعمیرکاری نخواهد بود. به همین دلیل برای این کار باید افراد متخصص و با تجربه وارد کار شوند. از این رو جهت ارائه خدمات با کیفیت، تیم متخصص گیربکس ایران وارد بازار کار شده و خدمات خود را شامل حال افرادی کرده است که دارنده خودروی چری تیگو 5 ام وی ام هستند. لازم به ذکر است که این خدمات در تهران و کرج انجام می شود.

 

تعمیر گیربکس اتوماتیک چری تیگو 5

 

همانطور که عرض کردیم گیربکس چری تیگو دارای حساسیت های زیادی است که انجام هر عمل برخلاف آنچه که در راهنمای استفاده از این خودرو آورده شده است می تواند به گیربکس این خودرو آسیب وارد کند. البته بررسی ماهانه گیربکس چری تیگو 5 ام وی ام به همه افرادی که از این خودرو استفاده می کنند توصیه می شود. با این حال تأیید می کنیم که استفاده صحیح و رعایت نکات زیر عمر گیربکس این خودرو را افزایش دهید:

 

  • به هیچ عنوان برای افزایش شتاب اولیه خودرو چری تیگو در حالت درایو گاز بیش از حد ندهید. در این وضعیت، چنانچه پدال گاز را ول نکنید، رفته رفته و دراز مدت آسیب جدی به گیربکس خودرو وارد می شود.

 

  • به هیچ عنوان قبل از آنکه به طور کامل توقف نکرده اید، وارد حالت پارک نشوید. هر چند بیشتر خودروهایی که از گیربکس اتوماتیک استفاده می کند، انتخاب و انجام چنین کاری را نیز به راننده نخواهد داد. با این حال با اصرار زیاد حالت پارک را قبل از متوقف شدن کامل خودرو چری تیگو انجام ندهید.

 

  • دقت کنید که تفکر کاهش سوخت بعد از خلاص کردن خودرو در سرازیری ها کاملاً اشتباه است. فقط با این کار فشار زیادی را به گیربکس خودرو وارد خواهید کرد. جالب است بدانید که خودرو به صورت اتوماتیک در سرازیری‌ها سوخت کمتری مصرف می کند.

 

کادر مجرب گیربکس ایران به دارندگان خودروی چری تیگو پیشنهاد می دهد که همواره بعد از چند ماه یا به طور معمول بعد از هر 5 هزار کیلومتر، میزان روغن گیربکس خودروی خود را بررسی کنند تا در صورت نیاز تعویض شود. گفتنی است که تیم متخصص گیربکس ایران که سال هاست در این زمینه مشغول به خدمات‌رسانی است در هر لحظه آمادگی پذیرش انواع خودرو بخصوص چری تیگو 5 ام وی ام جهت بررسی گیربکس اتوماتیک این خودرو را خواهد داشت تا در صورت نیاز به رفع مشکلات آن اقدام کند.همچنین  کارگاه ما برای تعمیر گیربکس اتوماتیک ام وی ام در انواع مدل آن اماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

 

تعمیرگاه گیربکس ایران خدمات خود را برای دو شهر تهران و کرج در نظر گرفته است که البته این نوید را به صاحبان این خودرو می دهیم که در آینده ای نه چندان دور، خدمات‌ رسانی گیربکس اتوماتیک چری تیگو 5 ام وی ام در محل را هم شروع به کار کنیم. از مزیت های استفاده از تیم باتجربه گیربکس ایران استفاده از افراد متخصص در کنار هزینه های مناسبی است که دریافت می شود که خوشبختانه با رضایت حداکثری رانندگان همراه بوده است به طوری که به مشتریان دائمی این تعمیرگاه تبدیل شده اند.

 

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

  آدرس شعبه دوم : اتوبان ارتش شهرک محلاتی جنب پمپ بنزین مجتمع تعمیرگاهی یاس پلاک 1 .   آدرس شعبه سوم : طرشت بلوار چوب تراش کارواش سبحان . ☎ 09126012991
برای تعمیر گیربکس اتوماتیک تماس بگیرید: 09121068208 target="_blank" rel="nofollow"> گیربکس اتوماتیک